• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Ayarlar Ayrıntılı Rehber

ben botu bir türlü basarıp acamadım kullanamadım yok yok yok olmuyo

Dostum alışveriş yapıp kasma alanına gidiyor orda bekliyor ben start bot a basınca kasmaya başlıyor nedendir ?

Beyler ben partye girmek isityorum ama sadece bard büyülerini basacak onu nasıl yapcaz yarlaını bulamadım yapamadım mesala tek bard tambur bask bşrsey yapmıyacak...

ılk once ınventoryden bardı 1.silah olarak secıyorsun sonra bota tamburu ve baska hangı skıllı basmasını ıstıyosan assagıdakı skıll tablosuna yerlestırıosun orda bı tanede always on secenegı var bota start demesen bıle bot otomatık basıyor kardes

yardımcı olduysam bır tesekkur yeter :)

çok saol kardesim
ama bisi sorucam bu botta çöpleri toplamama gibi bi ayar yokmu ? :S

Yha bıse soracam ben ıbot u acmaya calısıyom ama tabctl32.ocx hatası verıyo napmam lazım

iBot_Necessities klasörünü aç, işletim sistemin XP ise i regOCXFiles_winXP.bat dosyasını çalıştır. Vista veya Win7 ise regOCXFiles_win7.bat dosyasını çalıştır

bişi sorcam bn sp kasıyorumda bi resci çarım var onla sp çarını ibot kullanarak nasıl sürekli resleyebilirim

ress skilini seçip Add to Ress Skill butonuna bastıktan sonra Others Data sekmesine gel. ordan ress vereceğin charın adını seç ve Ress Player butonuna bas

Herşeyi yaptım oldu fakat oyundan cıkıp botu kapattıgımda yaptıgım ayarlar siliniyor. Sıfırlanıyor bot tekrar yapmak zorunda kalıyorum. Bunun herhangi bi çözümü varsa söyleyebilirmisiniz lütfen?

Ayarlarını yaptıktan sonra Save Settings butonuna bas ve botta Config Saved yazısını görene kadar bekle

Peki teşekkürler. 1 sorum daha olucak. Clientless yapmak istiyorum ama server gözükmüyor. Onu nasıl yapabilirim?

Geri