• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Bir Süre İçin Güncellenmiyecek!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

OrioN

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2009
Puanı
251
Beyler ibotun yapımcısı bir süre için ibot güncellemesine ara vericekmiş.

Türkçe:

Herkese Merhabala!

iBota'a bir süre için mola veriyorum ... Daha fazla duyuru için bekleyin.
Teşekkür ederim.

NOT: Diablo III oynamak çok güzel, çok güzel bir oyun.

İngilizce:

Hello everyone,

iBot will be taking a break for awhile... wait for further notice.
Thank you,

On other note: Diablo III is very nice game to play.

Kaynak: iBot - Silkroad Online Bot: iBot will be down for awhile...

Son düzenleme:
Torrent link buldum indiriyorum zaman geçer en azından :)

Benden hızlı arkadaşalrımda varmış...
AgBot bölümüne yada sealtx bölümüne devam edeceğiz...

ibottan sonra hangi bot daha iyidir , ibot gelene kadar onunla devam edeyim artık ?

AgBot kurdum partide çok fark edilmiyor yavaşlığı ama tek kasayım dedim yerde...
Sealtx var onu denemedim bu akşam bakarım artık...

AgBot kurdum partide çok fark edilmiyor yavaşlığı ama tek kasayım dedim yerde...
Sealtx var onu denemedim bu akşam bakarım artık...

bu sitedenmi indirdin kardes , ben bu sitede baktımda 2010 yılında guncellenmis sanırım bilmiyorum calısıyormu

@JECK
Google'da AgBot yaz direk çıkacak zaten.Bu sitede eskiden AgBotun ayrı bir bölümü vardı.Sonra sonra iBot çıkınca AgBota kimse bakmadı, bölümüde kalmadı galiba.Ama AgBot bir ekip tarafından yapıldığı için sürekli vardı.iBot bir kişi tarafından yapılıyordu, geliştiriliyordu.Bir ekipte olabilir.Ama asıl yapımcı Diablo III dedi ve bıraktı.Paralı değil bir şey değil adama yapacaksın deme gibi bir lüksümüz olamaz.
İbot araması yaparken hemen onun altında tibia ibot diye bir şey gördüm.ispanyol yapaımı site olabilir bakmak istedim üyelik istedi bende bıraktım.Aramak lazım.Projehax diye bir site vardı.İbot vd bazı program yapımcıları o sitede yerleri vardı.Aramak lazım...

@JECK
Google'da AgBot yaz direk çıkacak zaten.Bu sitede eskiden AgBotun ayrı bir bölümü vardı.Sonra sonra iBot çıkınca AgBota kimse bakmadı, bölümüde kalmadı galiba.Ama AgBot bir ekip tarafından yapıldığı için sürekli vardı.iBot bir kişi tarafından yapılıyordu, geliştiriliyordu.Bir ekipte olabilir.Ama asıl yapımcı Diablo III dedi ve bıraktı.Paralı değil bir şey değil adama yapacaksın deme gibi bir lüksümüz olamaz.
İbot araması yaparken hemen onun altında tibia ibot diye bir şey gördüm.ispanyol yapaımı site olabilir bakmak istedim üyelik istedi bende bıraktım.Aramak lazım.Projehax diye bir site vardı.İbot vd bazı program yapımcıları o sitede yerleri vardı.Aramak lazım...

Projecthax aşırı ırkçı müslümanlardan ve özelliklede türklerden nefret eden her mesajlarında müslüman ve türklere hakaret eden üyeleri ve yöneticilere sahip eskiden nazilerin yahudilere hissettikleri duyguları şuanda projecthax üyeleri ve yöneticileri müslüman ve türklere hissediyorlar.

Sitede yorum yapmışlar,
Baştan aşağı küfür :D

Moderatörün son düzenlenenleri:
Bu insanları anlamak mümkün değil.Sanki para verdiler paralarının ve karşılığını almadılar gibi küfür etmeye kendilerini haklı bulup oraya yazabiliyorlar...Pek yorumlara bakmam ama bana o kadar saysalar kılımı bile kırpırdatmam...
@OrioN
Bölüm görevlisi olduğunuza göre AgBot bölümünü yeniden canlandırmanızı talep ediyorum.

Arkadaşlar ücretsiz olarak hangi botu önerirsiniz , Teşekkürler.

@OrioN
Modaretörüm eline sağlık güncelelmişsin AgBotu.Fakat gerçekten iBottan sonra AgBot kesmiyor.Şua an benim partimde yok tek kasayım dedim gerçekten farkı görüyorsun.Diğer tarafada katkıda bulunmaya çalışacağım.
Ayrıca iBot yapımcısı sitesinde bağışların az olduğunu belirtmiş.Kısaca para yok botta yok demiş.Ama sitede o kadar hit alıyor hiç onalrı saymamaış:)

Geri