• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Bir Süre İçin Güncellenmiyecek!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan OrioN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Tibia iBOT Forum
Modaretörlerimizden biri şu siteyi inceleyebilir mi?Brezilya için iBot diyor.Onlarada rusya için ayrı bir servermi kuruldu ben bilmiyorum.Acaba brezilyanın ibotu bizde çalışırmı?

@alyjan438
Banamı sorulurdu soru?Değilim cevap.
Neyse bu insanlar ne kadar azgın.Adam bot yapmıyor diye sayıyorlar.İnsanın yapacağı varsada zorla yaptırmıyorlar...
NOT: gerçekten kötü oldu herkese bu ayrı, ama gene de kimsanin hakkı değil...

Arkadaşlar Tibia farklı bir oyundur. Silkroad ile alakası yoktur. Tibia - Free Massively Multiplayer Online Role-Playing Game - MMORPG

image_tibia_1.jpg
2.jpg

5.jpg

Oyunda grafik bulunmasada gerçekten zamanında zevk alarak oynadığım bir oyundur :)

Son düzenleme:
@-Comandante
Bilgilendirme için çok teşekkür ederim.

Bence suprız bı karsılama yapacaktır hacksız gıbı mesla daha saglam yapacaktır botu ıns...

Bence kimse bağış yapmadığı için update yapmayı bıraktı..

Özellik getirmesede razıyız.Özellik getirirse ki getirip paralıya dönem ihtimali yüksek.Sbottan ne kadar bir farkı varki, yada diğer botlardan.Buf dağıtmıyor.Bunun dışında ne isterseniz yapıyor.Bırakma zamanı ilginç.MOTD güncellemesi ile bıraktı.Ya bunu aşamadı bot yapımcısı olduğu içinde yapamadı dedirtmiyor kendine :) bu yüzden DİABLOya döndün dedi yada gerçekten mali duurm yüzünden yapmak istemiyor.Ama bırakma zamanı bu işte bir soru işareti oluşturuyor.Aslında bu güncelleme değilde başka bir güncelleme olsaydı eski sürümü kullanır yola devam ederdik.Bunu oda bildiği için bu güncellemeyide seçmiş olabilir.Hepsi varsayım.Vakit geçiriyoruz işte.Avunuyoruz.

tahminen ne zaman olur yani benim diğer botun süresi bitti acil lazım

peki eski ayarlarıyla yapılmaz mı yani botun güncel olmasada olr ya ?

Silkroadı oynarken Diablo vardı.Arkadaşlar demişti bu oyun süper diye.Bakmıştım o zaman.O zamanki grafikler kötüydü.Mantık aynıydı.Kes kes kes bitmiyordu.Yeni çıkanı görmediğim için yorum yapmamıştım ama demek gene pek fark yok.Silkroadı ilginç kılan karşında senin gibi bir beyin olması.Bot yok.sen ve senin gibi bir player var karşında.Zeki ve çevik olan kazanıyor.Aynı zamanda parası olan.Bazen parada çok kar etmeyebiliyor.Var yani bu tiplerde.
Silkroad nasıl bir takıntı ise Diablocularında aynı takıntıları olabiliyor.
Aslında hata belli.Bunu çözebilmemizde lazım.Run time error 383 read only hatası bir veri tabanı hatası.VB kullanan biri bu tip bir veri tabanı hatası için ne yapılacağını biliyor olması gerekiyor.Aslında basit gibi sorunumuz.Ama el atanımız yok.yada bana basit gibi geliyor :)

aga bari sen bi el at ya .s kimse umursamıyor herkes hazır bekliyor

beyler bildiğiniz başka bot varmı çalışan hatasız ?

Geri