• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot SanalPC siz Kurulum [Clientless 20.04.2013]

Captain Meta

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
22 Nis 2009
Puanı
110

swdhc.png

[BILGI]Öncelikle belirteyim videoda 2 açıklama balonu boş kalmış studio'nun hatası onları açıklığa kavuştırayım.
Öncelikle yapmadan önce Silkroad klasorunun yedeğini alın gerekli kurulumları yapın ocx,c++ 2008 gibi onun dışında hackshield clienti kapatmayacağınızı unutmayın clientless giriş yapacaksınız client denemeyin çalışmaz multiclient özelliği gelmedi ne loader nede ibot ve son olarak video ve çözümler tamamiyle deneme yanılma yoluyla buldum pek yardım eden yok tüm sorunlarınızı çözeceğine inanıyorum.[/BILGI]

[BILGI]Araçlar içinde gerekli bilgilendirme vardır. SRO Hider ve Pk2Tools içinde mevcuttur.
DepositeFiles Link
RAR PW: captainmeta

Clientless giriş bilmeyenler için.
Clientless Kullanım Rehberi

[/BILGI]

Client ile girmek isteyenlerde bu video izleyebilirler bundan önce ilk videoyu mutlaka izlesinler.

Son düzenleme:
Şu lanet bot neden eskisi gibi kolay kullanılmıyor ki. Bir ben kullanamıyorum şu botu :hfy:

----------

ibotta server kısmı boş çıkıyor neden ?

Media yı yaptıktan sonra oyunu denedim full client diyor çözümünü bilen varmı ?

----------

Sorunları hallettim,fakat bot girmiyor girişte bi problem oldu.

----------

C9 Veriyor bot :/

Media yı yaptıktan sonra oyunu denedim full client diyor çözümünü bilen varmı ?

----------

Sorunları hallettim,fakat bot girmiyor girişte bi problem oldu.

----------

C9 Veriyor bot :/

Pek açıklayıcı yazmıyorsun videodakileri tam olarak yaparsan hiç bir problem yaşamazsın.C9 İnternet bağlantından kaynaklı.

Pek açıklayıcı yazmıyorsun videodakileri tam olarak yaparsan hiç bir problem yaşamazsın.C9 İnternet bağlantından kaynaklı.
Kusura bakma biraz sinirimi bozdu o yüzden o sinirle yazdım böyle,Silkroad ı açıyorum,daha sonra İBOT u açıyorum Use Clientless diyorum,Auto Recon diyorum,Auto Relog diyorum,Connect diyorum,Server seçip İD Şifre yazıyorum,C9 Error [Ping timeout] diyor,yani kısacası herşeyi doğru yapmama rağmen en sonda bot C9 Error [Ping timeout] diyor.

Son düzenleme:
Kusura bakma biraz sinirimi bozdu o yüzden o sinirle yazdım böyle,Silkroad ı açıyorum,daha sonra İBOT u açıyorum Use Clientless diyorum,Auto Recon diyorum,Auto Relog diyorum,Connect diyorum,Server seçip İD Şifre yazıyorum,C9 Error [Ping timeout] diyor,yani kısacası herşeyi doğru yapmama rağmen en sonda bot C9 Error [Ping timeout] diyor.

Öncelikle şöyle yapmalısın.
m9pd4.png

Geri