• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot SanalPC siz Kurulum [Clientless 20.04.2013]

bu bot kesin çalışıyor mu ben denedim ibota tıklayınca mswins.ocx gibi bi hata veriyo çözümü var mı ?

clientli olarak girebilen varmı arkadaşlar clientli girince bot atıyor oyundan.

Hacı Şimdi Bu botta Server Bölümü boş olarak Çıkıyor seçilmiyor Connet e basınca Connecting please wait.... using login server: 2 Diyo Altında Old clientless version...Please uptade the version inside Irit folder Yazıyo Bi açıklarmın :D

Hacı Şimdi Bu botta Server Bölümü boş olarak Çıkıyor seçilmiyor Connet e basınca Connecting please wait.... using login server: 2 Diyo Altında Old clientless version...Please uptade the version inside Irit folder Yazıyo Bi açıklarmın :D

Videoyu tam izlemediniz sanırım version kısmını güncellemeniz lazım videoda 1:59 saniyede bunu açıklamışım lütfen tam izlemeden yazmayın.

Kardeşim Herşeyi yaptım herşey 10 numara Ama şunu yapmak istiyorum Bu bot çalışıyor ya Onun Clientini Nasıl açabilirm varmı açabilme şansım ?

Kardeşim Herşeyi yaptım herşey 10 numara Ama şunu yapmak istiyorum Bu bot çalışıyor ya Onun Clientini Nasıl açabilirm varmı açabilme şansım ?

Onun için sanal pc kurmalısın sanal pc içinde hackshield client açıcaksın normalde client açacaksın sanal pc çoğu kişide sorun yarattığı için böyle bir konu var pc iyi değilsede bulaşmamak gerek.

Sanal Pc Kurulumu Nasıl Yapıldıgını Bu Sitede anlatımı varmı ? Benim Pc 10numara sıkıntı olmaz

Sanal Pc Kurulumu Nasıl Yapıldıgını Bu Sitede anlatımı varmı ? Benim Pc 10numara sıkıntı olmaz

Malesef yok genelde kaçak windows kurulduğı için netten sanal pc kurulumunu bulabilirsiniz.
Sanal pc kurduktan sonra hackshield client'i sanal pc'de açmalısınız konuda mevcut ama ayrıyetten şu videoda var;

Peki :D ama sadece şu sorun var Sanal Pc kurulumu için verilen sitelerdeki linkler hep bozuk indircek site yok :(

Sen bunu yazdın Sanal pc vmware full Onun sayesinde buldum Eyw Şimdi kurarım :)

Geri