• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot SanalPC siz Kurulum [Clientless 20.04.2013]

win 7 uyumlumu çalıştırabilirim inş.

----------

Dün pk2editörü çalıştıramadım. mediapatcher ile denedim ondan olmadı herhalde pk2 editör çalışmıyor bu hatayı veriyor neden?

adszlnv.png

Bu PROGRAMI NERDEN İNDİRCEZ

----------

emeğine sağlık

----------

hackshieldi açarken java hatası veriyor ?

bende de o hata var

@piSkO
Mesajı editleyip alıntıyı kaldırın lütfen hatanın yanıtını belirttim orada.
Java son sürüm yüklü değil pk2tools programınıda konuda araçlar kısmından indirin.

run sror hackshieldden giriş yapınca korsan fonksiyon hatası aldım napmam gerekir nası düzeltirim

----------

run sror hackshieldden giriş yapınca korsan fonksiyon hatası aldım napmam gerekir nası düzeltirim
yok mu yardım edicek ????????????

----------

yok mu yardım edicek ????????????

Resim ekleyin ancak herşeyin güncel olduğuna dikkat etmelisiniz javada veya uyumlulukta bi sorun olabilir ibot ile alakalı değil.

tek çözüm oyunu orjinal sitesinden indirip tertemiz bir silkroadla ibotu kurmak :D deniycem siteden indircem.

nasıl yaptın cevap atmayanlara gizlemeyi teşekkürler bu arada :D

Saolun arkadaşlar cevapsız soru bırakmıyorum yorum olayı emek hırsızlarına karşı yapıldı ve yararlanıp tınlamayanlara.

Geri