• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot SanalPC siz Kurulum [Clientless 20.04.2013]

Öncelikle şöyle yapmalısın.
m9pd4.png
Teşekkür ederim birşey daha sorucam,Code kısmına neyi yazıcaz

Ben herşeyi yapıyorum clent açılıyo ibotu açıyorum dediniz gibi kutucukları dolduruyorum ve bana login successful yazıyo clente bakıyorum girmismi die başlagış ekranında duruyo

Çok sağol darkorbite çalişirmi

Çok sağol darorbite çalışırmı !!!

Ben herşeyi yapıyorum clent açılıyo ibotu açıyorum dediniz gibi kutucukları dolduruyorum ve bana login successful yazıyo clente bakıyorum girmismi die başlagış ekranında duruyo

Dostum clientless giriş yapıyorsun clientless tam nedir bilmiyorsun sanırım :) Client zaten hackshield yanıltmak için.

----------

Emeğine Sağlık

----------

hackshieldi açarken java hatası veriyor ?

Java son sürüm güncelleyiniz sorun ortadan kalkar.

----------

Şu lanet bot neden eskisi gibi kolay kullanılmıyor ki. Bir ben kullanamıyorum şu botu :hfy:

----------
rar pas nedir bende görüşmyordu yardıcı olurmsunuz

RAR Pass yorum yazdığınızda açılır tekrar 1.Sayfadan bakabilirsiniz rar pass: captainmeta elle yazınız.

teşekkürler umarım hala çalışır durumdadır

----------

Link çalışmıyor sanırım bloke edilmiş yenileyebilir misiniz ya da pk2 too varsa alabilir miyim?

arkadaşlar clientli çara girerken dc yiyorum bunun çözümü varmıdır ?

Geri