• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iBot Tool / 18 Aralık 2011 (GÜNCEL)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JUMANJI
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ibot tools şifreleri pcye kaydediyor o şifreleri nasıl öğrencem ben şifreyi unuttum onu nasıl öğrenebilrim

tamam varda içinde yabancı yazılarla yazıyor şifre onu nasıl öğrencem

İbot Tool yeni sürümü 2.5.5.2 edxloader 6 kullanıyor fakat lunch tuşuna kendi basmıyor karaktere yeniden girmiyor ikinci adamı açmak için portu otomatik değiştirmiyor.

YAzdığım konuda destek bekliyorum.İbot Tool 2.5.5.3 oldu fakta hata devam ediyor.Bu iboot tolu kullanıp aynı hatayı alan varmı yada düzgün kullanan varmı?

kardeşim eline sağlık bi soru sorcam senin dediğin şeklde yapıyorm herşeyi clientless de güzelce açılıyo ama client le açmaya çalıştığımda ıd pw falan yazıp launch ibot dedikten sonra ibotla edxloader açılıyo ama sro açılmıyo bn edxloaderden launch diyince açılıyo ama onda da sro açılıp hemen geri kapanıyo .s.s

acılmıor.? xp kullanıorum . sağ tıkla ac diorum. hiç bişi olmuo. antivirüs devredısı.

arkadas bnde chara girio ibot toolden ama char ekranda gözükmior ndni nedir ?

benim bir sorunun var aşşadaki resim de charların hp mp ve ex durumlarını ve isimlerini yazmıyor botun 1,33 versiyonu nu yükledikden sonra oldu ı bot tool daki bu sorunu nasıl giderebilirim orada yazan char isimleri deil charların gold sayıları yardımcı olan olursa sevinirim

Son düzenleme:
Geri