• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Shi-Gin

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Ağu 2011
Puanı
491
iCloud hesapları hacklenen Jennifer Lawrence, Kate Upton, Kirsten Dunst gibi ünlülerin çırılçıplak fotoğrafları twitterda elden ele dolaşıyor şu anda :D

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Reklam Alanı

Reklam Alınır :D

Son düzenleme:
şuan dünya erkeklerinin gözü kulağı reddit.com'da olduğu bir gerçek
biz türk erkekleri en son 2002 de bu kadar birlik olmuştuk ahahahha

lan sabah 6 da bi dürtü geldi kalktım dahada uyuyamadım sonra bi bakayım dedim nete ulan one öyle aboovv :D jennifer lawrence kate upton felan ne öyle lov :D resim video hepsini arşivledim inşallah fbi kapımı çalmaz çalarlarsa vermem onlara arşivi başka birinden alsın çakallar :D yanlız jenniferın seks hayatı ne kadar fantezili bişeymiş öyle :D

Malum sozlukten bi kısmına ulasabilirsiniz. :fire

Google'ye Jennifer Lawrence hacked yazın 4. çıkan siteye girin adı o ile başlıyor site

----------

Tumblr'dada varmış

Şu anda 198 üyemiz bu konuya göz atıyor. (7 kayıtlı üye ve 191 misafir.) :spn:

# Selana Gomez, Arıana Grande, Victoria Justice ve aşağıdaki isimleride listeye ekleyebilirsin :D Bayadır vardıda aslında yeni düştü piyasaya
BIEna99.png

Son düzenleme:
Sabahın erken saatleriyle iCloud sızıntısıyla sırasıyla Kate upton,jennifer lawrence gibi ünlülerin resimlerinin hacklenip şuanda sözlük,haber,sosyal medya ve bazı forum sitelerinin canlanmasını bildiğin birlik olmasını sağlamış olay lan herkes fotoları bulma uğraşında :D

Beyler özelden link atın :D

----------

lan sabah 6 da bi dürtü geldi kalktım dahada uyuyamadım sonra bi bakayım dedim nete ulan one öyle aboovv :D jennifer lawrence kate upton felan ne öyle lov :D resim video hepsini arşivledim inşallah fbi kapımı çalmaz çalarlarsa vermem onlara arşivi başka birinden alsın çakallar :D yanlız jenniferın seks hayatı ne kadar fantezili bişeymiş öyle :D

3-4 resim bulabildim :D Video yu nerden buldun la :D Özelden link at :D

Aynen tüm resimler elimde ama video yok, 1-2 ünlünün var. kate upton falan dıyorlar video olarak varsa pm :D

Şu anda 545 üyemiz bu konuya göz atıyor. (11 kayıtlı üye ve 534 misafir.)

Her dakika biri geliyor konuya sanırım :D

video isteyenler sozlukleri arastırsınlar ana kaynaga ulasırlar sonra zaten :D

Geri