• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sözlükte bir iki kişide gördüm. onlarda mega.co.nz linki. indirmeye başlatamıyorum ordan olunca cok yuklenmiş insanlar. :D farklı bir upload bulabilirsem :D

Edit: misafirler üye olursa bugun online kullanıcı rekoru geliyor. :D

Ya videolarda pek birşey yok bazılarında varda çoğunda yok kiminde tuvalette küçük wcsini yaparken videoya felan çekmişler öyle içerikli videolar :D

bu gün, tüm abazanların birleştiği gün olarak tarihe not düşüyorum

katenin ki o kadar büyük değilmiş

Valla direk arşivledim affetmedim :D

----------

Bu arada konuya reklam alınır gençler bu kadar hiti başka yerde bulamazsınız ona göre :D :D

Bildiğiniz link varmı ya :lve:

Edit: Gerek kalmadı buldum. :D

Son düzenleme:
Google'a direk kate upton diye aratanlar burdamı ? :D

benim anlamadığım bunlar niye icloud hesabına çıplak fotolarını koyuyorlar

beyler konuyu özet olarak :D
YoTeN39.jpg

Neredeyse bütün ünlülerin resimleri vardı.Hepsini çektim.Upton yengemizin çıt çıtlı videoları da vardı 7 adet,onları da çektim.Arşiv sağlam bende.

haberi ben daha yeni gördüm birisi hayrına bana özelden msaj atsın arşiv yapayım bende torunlarıma bırakacam :D caner emre özelden atın bakalım arşiv linklerini :D

videoları ve fotoğrafların hepsini yüklemiş bulunmaktayım. oh be arşiv hazır. ilerde bir gün kaldırılırsa satarız artık :D

arşivleyenler biryere upload etsinde biz işte olanlar akşam indirsin :D

Geri