• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
sizler için arşiv yapacaktım ancak bir çok link uçurulmuş diğer arkadşlar umarım paylaşım yapar özelden.

Bir hayır duanızı alırım artık. iCloud'u ben hackledim..

şu arşivleyen arkadaşlar upload edip tarafımıza servis ederse memnun oluruz malum işteyiz indiremiyoruz buradan :)))

Apple g.te geldi şimdi o ünlüler dava açmazmı hemde milyondolarlık :D
Şu arşivlerinizi özelden paylaşın merak ettim arkadaşlar :)

çekilmiş arşivin paylaşıldığı bir konu olsa en çok teşekkürü alır heralde forumda :D bizede link verirseniz sevinirik hani :D

----------

he bu arada iphone kullanıcıları karıya kıza daldınızda onlar kadar en az bizde şuanda mal konumundayız şifrelerinizi sıfarlamayı unutmayın bi bakmışsınız sözlüklerde fenomensiniz olmicak iş değil :D

Beyler,link istemeyin.Konuda link görürsem hiç acımam :D [MENTION=242310]AraNeL[/MENTION] birde sen istiyorsun linki ya,nasıl bir ezikliktir bu :D

Bir yardıma muhtaç kimse olsa ihtiyacını belirtse burda kimse böyle toplanmazdı.Sizin insanlığınız sol elinizdemi ?

rqX4c.png

Bir yardıma muhtaç kimse olsa ihtiyacını belirtse burda kimse böyle toplanmazdı.Sizin insanlığınız sol elinizdemi ?

rqX4c.png

Benimki sağ elimde kardeş.

Edit: olm konu hit alınca insanın takip edesi geliyor yoksa sabahın köründen beri durumdan haberdarım daha bi arama bile yapmadım googledan :)

Beyler ö.m atın la bu fotolar için yıllardır girmediğim site kalmadı yapın bana bu iyiliği :D

Ö.m ile adult vb link paylaşmak yasak.İsteyen olursa skype üzerinde gönderebilirim. skype: pekgencsezer

İnsanların namahrem görüntülerine bakıp,burda dillendirmek normal birşey yani ? Kendi aranızda bakarsınız,konuşursunuz.Abartmaya gerek yok :)
tamamda kanka kadın bi kere yönetmene veriyor tüm hayatını zengin geçiriyor biz napak kadın yönetmen vardıda bizmi vermedik :D hazır bulmuşken fapfapfap

Geri