• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Özel mesajla ulaşırsanız tüm ünlülerin resimlerinin olduğu arşiv atabilirim :DDD:

Özel mesajla ulaşırsanız tüm ünlülerin resimlerinin olduğu arşiv atabilirim :DDD:
Özelden attım mesajı sevaplarsan sana zahmet :D

----------

Valla bu işten para kazanmayı düşünmüyorum isteyene veriyorum onlar kazanmak istiyorsa kazansın :D

Arşivi alan sayısı 1000'e yaklaşıcak :D

skype den sitek gönderdim atarsan sana zahmet arşivi mustafa.orak7

----------

wow ı lagged teşekkürler :)

Teşekkürler OsmanGazi :D

Önemli değil :D

Hizmete heryerden devam 3 tane türk ünlü ile yoldayım :D

y9IftsP.png

Şaka maka link isteyen üye olup msj atsın dedim 9 kişi msj atmış neyse ki hepsine linkleri verdim :D evet misafirler sizde üye olun msj atın linkleri kapın :P

Geri