• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şu fotolara bir de ben göz atayım :D
OsmanGazi'ye yardımlarından dolayı teşekkürler :D

Şu anda 875 üyemiz bu konuya göz atıyor. (23 kayıtlı üye ve 852 misafir.)

konu hala baya revaçta

Misafirler üye olup özel msj atarlarsa linkleri atarım :D konuya link atın diyenleri es geçiyorm özel msj atın :D
++videolar linkin içindedir.

bilocan , rapstarcagidi , pureLove ortalığın anasını ..p atmışsınız karı bırakmadınız banada yollayın :D

----------

çok fazla vaktimde yok anasını satayım egolas damlar birazdan :D

Önceki mesajları okumadım ama Selena Gomezinde fotoları sızmış sansürsüz full hd :D ö.m atanlara yollarım ;)

Ya keşke etiketleri söylemeseydim he kimse fark etmemişti yazınca bizim forum çıkıyordu. :D Beyler bende siteden ve OsmanGazi'den alıyorum gerçi onun verdiklerinin hepsi bende vardı bir iki tane haricinde ama ellerne sağlık dostum. [MENTION=210129]OsmanGazi[/MENTION] ^^

Arkadaşlar banada link atarmısız hayrına ama skype yok bende

----------

Şaka maka link isteyen üye olup msj atsın dedim 9 kişi msj atmış neyse ki hepsine linkleri verdim :D evet misafirler sizde üye olun msj atın linkleri kapın :P

Kardes atabilir misin banada?

Bu konu maxigame tarihine adını yazdırır demedi demeyin yeni üye patlamaşı yaşanıyor şu anda :D

Geri