• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Vsro dan sonra en çok hit alan konuya doğru gidiyor. Yazılanları okumak zevkli :) Bizi de gören olur ö.m bekliyorum :roll:

Skypeden hariç başka platformdan dağıtmıyorum linkleri yeni ekleyen 94 kişiyi kabul ettim linkleri yolladım habeleri olsun :D

teşkkür

osman gazi kardeşime teşekkürler :)

:D La Foruma dün 1 den sonra girmedim 41 bildirim özel msj hepsinin başlıgı Link :D :D :D :D :D :D

Son düzenleme:
beyler osmangaziye teşşekkür edelim hepmiz onun sayesinde her şey :)

o değilde jenniferin yüzü gözüken 7 8 video gördüm nette adamlar ss atmış osman yokmu la sende bunlar baya netler he

Sevgili misafirler bir sürpriz olupta kimse konunun altına link atmıyıcak o yüzden bosuna beklemeyin üye olun özel mesaj yoluyla link alın. :D

Geri