• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Çoğu kişiye gönderdim şu 1 dk engeli olmasa :D birde msjları sürekli siliyorum .

o değilde jenniferin yüzü gözüken 7 8 video gördüm nette adamlar ss atmış osman yokmu la sende bunlar baya netler he

Videolar felan herşey varda uplamadım videoları hatta görmediğiniz videolarda var :D

Edit: Saymayı bıraktım 3000'e yakın kişi link aldı artık link vermicem son ekleyen 59 kişiye daha verdim. ( 21 Mblik Arşivimin Linki Hala Sağlam )

Son düzenleme:
Videolar felan herşey varda uplamadım videoları hatta görmediğiniz videolarda var :D

Edit: Saymayı bıraktım 3000'e yakın kişi link aldı artık link vermicem son ekleyen 59 kişiye daha verdim.
Osman yolla banada. :D (Facebooktan falan yollama, burdan özel mesajla yolla. :D )

Skypeden ekleyip '' hacı imamhatip kızı varmı '' diye soran arkadaşa saygılar :fire

Yok kardeşim sizi barıştırana kadar canım çıktı hadi yok sana link mink buna link atanı keserim :D
Öyle olsun. :)

Kendi çabalarımla birşeyler buldum ama doğru mudur bilmem. :D
y35OmcG.png

Öyle olsun. :)

Kendi çabalarımla birşeyler buldum ama doğru mudur bilmem. :D
y35OmcG.png

Bu torrentlerde olmayanlar benim arşivde var :D Hadi kıyamadım yolladım sana :D

ahahahaha ne imamhatipmi :D :D :D :D :D
Yav gelen mesajları okusan gülmekten karın kası yaparsın :D

o mesajı atan adamın fantazisini gerçekleştirmişim ya la :D

Aynı adama türk kızı attım dedi senin olduğun videolarda vardır onlarıda at iyi gülüyorum ya :D

Geri