• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
gjaVy2.png
[/URL][/SPOILER][/IMG]

:D Google işini bilir hemen yapıştırmış reklamını :D

----------

bu ne ya pcden tutup forumun yorum köşesinemi sürükledin :D yükle bi yere sonra link koy :D
Bende AD Block vardı farketmedim. ADBlock durdurunca baktım bana neden yollamıyor :D Google adam seçiyor :)
d4p38Q.png

beyler bu konuyu forumun en çok görüntülenen konuları arasına sokuyoruz durmak yok yola devam ölümsüz olacak torunlarımıza bırakacağız arşivlerimizi. O kate upton 40 yaşına geldiğinde biz arşivleri ortaya çıkaracağız bak bu kadın bu yaşta iken biz nelerini gördük :D

@OsmanGazi

bunlardan başka güncelleme geldimi :D

mqBk64.png

Osmangazi ve htc link paylasimi yaparmisiniz banada lutfen ?

Hayır abi olamaz ya Emma niye sen ya niye? Abi hayri pıtır serisinin tüm karizmasini ve gözümdeki bütün imajını yıktı resmen ya lanet ya

Geri