• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

iCloud Hesabı Hacklenen Ünlülerin Çıplak Fotoğrafları Twitter'a Düştü!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
emma emma yazıyor emme sadece tek fotoğraf üst kısım açık :D ayrıca fotoğraf orjinal :D
kanka onu bana atarsan çok sevinirim lo :D

C103F5560A9CE33D93DDCDF6BC19D6EE.gif

Son düzenleme:
Özel Mesaj Kutusunu okumuyorum beyler çünküde 1 dakikada 1 mesaj hakkı var onlada ben uğraşamam sadece skypeden ekleyenlere verdim. ( Geceden mesaj atanlara linkleri yollandı. )

aAKXkEs.png

Ariana Grande
Jessica Brown Findlay
Melissa Benoist
Bar Rafaeli
Kate Upton
Olivia Munn
Becca Tobin
Kirsten Dunst
Selena Gomez
Brie Larson
Krysten Ritter
Teresa Palmer
-Currently Unknown-
Lea Michele
The Fappening
Hope Solo
Mary Elizabeth Winstead
Victoria Justice
Jennifer Lawrence
McKayla Maroney
Yvonne Strahovski

TÜM RESİMLERİ VE VİDEOLARI BÖYLE BİRŞET YOK ÖZELLİKLE BAR RAFAELİ AHAHAHAHAHAHA PM DEN DÖNÜN ARKADAŞLAR TEK TORRENT LİNKİ VERCEM HEPSİNİ DE KLASÖR ŞEKLİNDE DÜZELEMİŞ HERİFLER.

Son düzenleme:
kardeş bende bulamadım seni osman gazi skype da ?

----------

Ariana Grande
Jessica Brown Findlay
Melissa Benoist
Bar Rafaeli
Kate Upton
Olivia Munn
Becca Tobin
Kirsten Dunst
Selena Gomez
Brie Larson
Krysten Ritter
Teresa Palmer
-Currently Unknown-
Lea Michele
The Fappening
Hope Solo
Mary Elizabeth Winstead
Victoria Justice
Jennifer Lawrence
McKayla Maroney
Yvonne Strahovski

TÜM RESİMLERİ VE VİDEOLARI BÖYLE BİRŞET YOK ÖZELLİKLE BAR RAFAELİ AHAHAHAHAHAHA PM DEN DÖNÜN ARKADAŞLAR TEK TORRENT LİNKİ VERCEM HEPSİNİ DE KLASÖR ŞEKLİNDE DÜZELEMİŞ HERİFLER.

kardeş pmden yazdım da cevap alamadım...

Bar rafaeli hayraniyimm hele o sisko çocukla öpüşmesi yok mu daddy olan valla acımıştım :(

Samsung Galaxy S4 Cihazımdan Gönderildi.

Kardeş, sana m2_osman_m2 adından ulaşamadım skype da. Ben beceremiyorum sanırım bu skype ı. Bana bi yardım elini uzat arşiv için. :)))

----------

Osssmaannn aaggaaaa????????

----------

Osman gazi uyudun mu ya ???

----------

Bi link lütfenn ??

----------

Bi link lütfenn ??

puhahaha adam nolur atın küserim bak moduna girdi ahahahaha

Geri