• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İdarelik srsroad database.

dejenerepose1

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
29 Ocak 2010
Puanı
14
Doğum günüm şerefine idarelik üzerinde çalışabilmeniz için database veriyorum :)
bu databse TrouBLe ve Srs Tarafından yapılmıtır.
özeliklere gelince.
105 cap
event sok-ok çalışıyor(mob çıkıyor oyunun heryerinde onlardan düşen itemi götürünce hediye veriyor.)
6-7 takım avatar ekli.
TQ - SD ve Eu Uniqeleri ekli.
alchemy rate oynanmıştır.
11degree stoneler ve elixirler npc de mevcut.
item mallda 11degree immortal astral ekli.
item mallda yeni petler yani white wolf tavşan ve krem tavşan - hp 1300 mp 1300 ekli.
aklıma gelmiyor ama birçok şey daha var :)
bu arada sql server 2008r2 de çalışıyor.
Datada 2000 küsür character-1000'e yakında üyelik var bence silmeyin yoksa datayı bozabilirsiniz.bozmam diyorsanız kafanıza göre.
Yeni DataBasede yapılacaklar.
tüm dressler eklenecek.
tüm attack pet ve grap petler eklenecek.
item mall zenginleştirilcek. premiom plus - adv elixirler vs vs.
samarkand ve cons açılacak.
yeni şehir yapılacak.(inş başarabiliriz)
hotan atçıya-75-90-100 atlar ve kervan trans eklenicek.
devil scroll yapıcam çok dehşet birşey. yapamazsam devil skil eklicem.
yeni npc açılacak,egyp ve roc set ve uniqe scroll'lar için.
12degree itemler 10deggree eu görünümüne sokulacak renk katsın demi ?
120 skilleri(bir ihtimal)
AKLIMA GELDİKÇE GÜNLEŞTİRİM...

Bu Arada iyi bir takıma ihdiyacım var,zszc yi bile geçicem emin olabilirsiniz :)

filesler.:

GameServers:Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites!

DataBase:SrsroaDdatabase.rar
SR_CHINA_CS_LOG koymayı unutmuşum. kullancağınız db SR_CHINA_CS olsun SR_CHIN_CS değil. LOG ise normal ecsro kullanın.
Uyumlu Client:Srsroad.rar - Speedy Share - upload your files here
Edit için Media.pk2 şifresi:
2009Äê
ip değiştirmeniz için. : http://www.multiupload.nl/EYXPN6VH8I
iyi vakit geçirirsiniz umarım...

Yeni Datadan Resimler Güncel olarak:

BAZI ARKADAŞLAR 80CAP İSTEDİ İŞTE ORJİNEL 80CAP SERVER GELİYOR :) TÜM DRESSLERİ EKLİCEM..

Son düzenleme:
Konu onaylandı. Database gayet güzel. İnşallah geliştirirsiniz.

Doğum günüm şerefine idarelik üzerinde çalışabilmeniz için database veriyorum :)
bu databse TrouBLe ve Srs Tarafından yapılmıtır.
özeliklere gelince.
105 cap
event sok-ok çalışıyor(mob çıkıyor oyunun heryerinde onlardan düşen itemi götürünce hediye veriyor.)
6-7 takım avatar ekli.
TQ - SD ve Eu Uniqeleri ekli.
alchemy rate oynanmıştır.
11degree stoneler ve elixirler npc de mevcut.
item mallda 11degree immortal astral ekli.
item mallda yeni petler yani white wolf tavşan ve krem tavşan - hp 1300 mp 1300 ekli.
aklıma gelmiyor ama birçok şey daha var :)
bu arada sql server 2008r2 de çalışıyor.
Datada 2000 küsür character-1000'e yakında üyelik var bence silmeyin yoksa datayı bozabilirsiniz.bozmam diyorsanız kafanıza göre.
Yeni DataBasede yapılacaklar.
tüm dressler eklenecek.
tüm attack pet ve grap petler eklenecek.
item mall zenginleştirilcek. premiom plus - adv elixirler vs vs.
samarkand ve cons açılacak.
yeni şehir yapılacak.(inş başarabiliriz)
hotan atçıya-75-90-100 atlar ve kervan trans eklenicek.
devil scroll yapıcam çok dehşet birşey. yapamazsam devil skil eklicem.
yeni npc açılacak,egyp ve roc set ve uniqe scroll'lar için.
12degree itemler 10deggree eu görünümüne sokulacak renk katsın demi ?
120 skilleri(bir ihtimal)
AKLIMA GELDİKÇE GÜNLEŞTİRİM...

Bu Arada iyi bir takıma ihdiyacım var,zszc yi bile geçicem emin olabilirsiniz :)

filesler.:

GameServers:Multiupload.nl - upload your files to multiple file hosting sites!

DataBase:SrsroaDdatabase.rar

Uyumlu Client:Srsroad.rar - Speedy Share - upload your files here
Veya: http://178.162.244.195/Srsroad.rar
Media.pk2 şifresi:
2009Äê
iyi vakit geçirirsiniz umarım...

Datadan Resimler:

Bukadar Resim Açıklayıcı olur.

DB 2005 Çevirebilirmisin .d 2008r2 yuklenmıyorda plss .d muck hepınızı .d

valllaha kuran biri çevirirse sevinirim suan bende yok. yeniyi 2005 yapıcam

Resimleri görünce bi an duygulandım ya eski zaman :D üyelik paralı bi swmi açsak :D

Dostum ben sergen sana database gelistirme konusunda yardımcı olablirim düsünürsen faceden konusalım. :=) ayrıca database icin tesekkürler

Herşey iyi güzelde kardeşim Bu ZSZC fileslerle açılmış bir server ecsro falan değil. ayrıca bu avatar vs vs. diyorsun ya onlar zszc de zaten ekliydi. bu özelliklerin %95 i var zaten zszc de. Görende hepsini sen yaptın sanıcak birazcık usturuplu at :)

Herşey iyi güzelde kardeşim Bu ZSZC fileslerle açılmış bir server ecsro falan değil. ayrıca bu avatar vs vs. diyorsun ya onlar zszc de zaten ekliydi. bu özelliklerin %95 i var zaten zszc de. Görende hepsini sen yaptın sanıcak birazcık usturuplu at :)
istersen ecsro filesi git zszc client le dene bakalım çalışıyormu çalışmıyormu.
2.si zszc fileste hiçbiri ekli değil onuda kurup deneyebilirsin.boş yorum atmadan önce araştır.

istersen ecsro filesi git zszc client le dene bakalım çalışıyormu çalışmıyormu.
2.si zszc fileste hiçbiri ekli değil onuda kurup deneyebilirsin.boş yorum atmadan önce araştır.

@dej haklı zszc db'si boş hiçbirşey ekli değil, ayrıca paylaşım için teşekkürler. güzel db umarım projeni tamamlarsın ortaya bahsettiğin db çıkar. Peki ya damage sınırı ve stats bugu bu ikisi nasıl bu dbde ?

Sevabına 2008 i 2005 e cevirecek olan biri yok mu pcde ram sıkıntısı var 2008r2 kasiyor rica etsem biri 2005 e cevireblirmi datayı ?

Beyler aradım aradım bulamadım bana zszc client download linkini verebilicek varmı çok lazım :wgl:

Geri