• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İdarelik srsroad database.

@dej haklı zszc db'si boş hiçbirşey ekli değil, ayrıca paylaşım için teşekkürler. güzel db umarım projeni tamamlarsın ortaya bahsettiğin db çıkar. Peki ya damage sınırı ve stats bugu bu ikisi nasıl bu dbde ?
damage sınırı var ama stats denemedim stats dene istersen. direk 105 başlattım çunki

----------

Beyler aradım aradım bulamadım bana zszc client download linkini verebilicek varmı çok lazım :wgl:
verdim linklerde zaten var ?

Herşey iyi güzelde kardeşim Bu ZSZC fileslerle açılmış bir server ecsro falan değil. ayrıca bu avatar vs vs. diyorsun ya onlar zszc de zaten ekliydi. bu özelliklerin %95 i var zaten zszc de. Görende hepsini sen yaptın sanıcak birazcık usturuplu at :)
Sen çok biliyorsun galiba zszc swsro ecsro hepsi aynı sadece isimleri farklı.

Nice yıllara ve onun dışında bazı resimlerde küfür gördüm editlersen mutlu olurum :) Bu arada güzel db sıfırdan yapmakta bir şeydir ;) Umarım dediklerini yapabilirsin kolay gelsin..

Paylaşım için eline sağlık kardeşim ayrıca doğum günün kutlu olsun :)

hocam bu clientte version nasıl değiştiricem şifreyi vermişsin ama bir türlü yapamadım bu şifreli media işinden hiç bir şey anlamadım yardımcı olabilirmisin acaba oyun tamam sadece clientte sorunum var

onur bi ara pm at bu db hangi tarihin ?

----------

Doğum günüm şerefine idarelik üzerinde çalışabilmeniz için database veriyorum :)
bu databse TrouBLe ve Srs Tarafından yapılmıtır.
özeliklere gelince.
105 cap
event sok-ok çalışıyor(mob çıkıyor oyunun heryerinde onlardan düşen itemi götürünce hediye veriyor.)

Rica ediyorum tarihinden sanane db kullanmana bak gibi yorumlar yapmayın db benim ve onurun zaten

Srs hocam ben clientin versionunu nasıl değiştiricem ve ipsini media pk şifresi var onu nasıl ayarlıcam şifre verilmiş ama yapamadım bi türlü ne yapacagımı söyleyebilirmisin acaba ?

Teşekkürler

Srs hocam ben clientin versionunu nasıl değiştiricem ve ipsini media pk şifresi var onu nasıl ayarlıcam şifre verilmiş ama yapamadım bi türlü ne yapacagımı söyleyebilirmisin acaba ?

Teşekkürler

şifre joymax pk2 tools açmanız için.
versiyon paylaşayım bi saniye.

----------

onur bi ara pm at bu db hangi tarihin ?

----------

Rica ediyorum tarihinden sanane db kullanmana bak gibi yorumlar yapmayın db benim ve onurun zaten
,

sonuncu knka.

VERSION CHANGE TOOL paylaştım

Bir allahın kulu şunu 2005 yapsın gözünü seviyim :)

Geri