• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İdarelik srsroad database.

Nasıl çevircez söyleyın çevırım :D bu arada log yok db ıcındeki 2.side sr shard.

----------

531460_213406722110291_213402695444027_344229_59585583_n.jpg

Valla bilmiyorum bende fakat çevirmeyi bilen arkadaşlar yardım ederler umarım (:

Dönüştürecegin Databaseyi Sag Tık Task Diye bişy olması alzm Onunla cevireceksin

Bir şey dicem eğer böyle bir serverin varsa o serverindeki charların id pwleri filan gözükmez mi database ' de?

gözüküyor. ama 200 300'u geçtiği zaman bulması çok zor oluyo

----------

Bir şey dicem eğer böyle bir serverin varsa o serverindeki charların id pwleri filan gözükmez mi database ' de?
şifreler gözükür ama MD5 olarak yani kırabilirsen asıl şifreyi bulabilirsin. şifreyi bulamassın yani,değiştirebilirsin.

ben bunu ındırdım kurdum sorunsuz oldu ama cok buglu bu ya oyunda hotandan samrknda ısınlanırken bug var avatarlar alınmıyo fln cok uğrasmak lazım bununla ec sro danda pek anlamıyorum ısınlanma ve avatar ekleme konusunda bı konu yapılsa ıyı olurdu :S

ben bunu ındırdım kurdum sorunsuz oldu ama cok buglu bu ya oyunda hotandan samrknda ısınlanırken bug var avatarlar alınmıyo fln cok uğrasmak lazım bununla ec sro danda pek anlamıyorum ısınlanma ve avatar ekleme konusunda bı konu yapılsa ıyı olurdu :S

item malda avatar sorunlu eklemesi farklı düzeltiriz. samarkand eklemeye çalışıyoruz hala

evet eklenırse ıyı olur genel olarak bakıldığında ıyı server samarkand ve avatar eklendığınde cok guzel olur ec sronun ıtem malı daha guzel ztn sekıl olarak fln hosuma gıdıyo eskı ec sro daha guzeldı o yuden kurmaya calısyrum bende bıde ec sorunun ılk gırıs ekranı vardı o olsa daha guzel olurdu gırıs ekranıda cok guzeldı :)

Bu db ile ilgili ve ya ecsro ile ilgili mesaj atmayın ecsro zszc files den elimi çektim lütfen yardım et gibi mesajlar atmayın sizin için bu db yaptık benden bu kadar !

2005 e çevirmeyin veri kaybı oluyor sql server 2008 R2 kurun

2008R2 Linklerini atarmısn Ozmn Srs Bulamdım hiç Bir yerde Linkleri bekliyorum senden

ec sroda ıtem mala nasıl ıtem eklenıyo bılen yokmu avatarlar alınmıyo bu db de :S

Beyler Lütfen 2008R2 Linklerini Bari Atın Bulamıyorum Kaç Gündür araştırıyorum

kardesım yapma sende nasıl yuklenmıyomus ben denedım yuklenıyo catır catır koskoca mıcrosoftun sıtesı :D olurmu oyle sey sende java yuklumu gercı ona bıle gerek yok ama java yukle :D verdığım lınkten dene yuklenıyo :D

Geri