• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İdarelik srsroad database.

Samarkand 'i Constantinople Açmak Zor. FortessWar'larıda öyle. Ben Daha Once SwSRO Files İle Uğraştım , 11o 'a kadar skiller, tüm petler , isro vb avatarlar, roc ve mısır itemleri vs bircok şeyi swsro files'e ekledim ancak pek fark yoktu. EcSRO Filesdede farkı olacaqını sanmıyorum. Kolay kolay sehirleri acabileceğinizi de sanmıyorum. Ayrıca Autopot'da sıkıntılı, oyunda donmalar oluyor clientlerden dolayı. Auto Pot'ta ekLenemez gibi.. Uğraşılacak bin bir türlü olayı var ve belirli bir süre sonra sıkıcaktır, vsro yada blackrouqe'e tekrar dönüceksiniz :D Baya kafa yordum daha once beyler, ancak emeklerimin sonu hayırlı olsun die elimdekileri paylasmamıstım ancak suan genelleme olarak aynı durumda dosyalar :D:D tek fark benımkı swsro files düzenlemesi sizinki ecsro files :D

Server'ı kurduk fakat, samarkand + mobları yok.
Samarkand'ı aktiv, moblarıda ekliyecek konusunda bilgili olan var mı?

ya moblar benim için önemli degil farklı mobların levelini yükseltip ayarlarım onda sıkıntı yok su yeni bir sürü avatar gelicekmiş onu bekliyorum ben :):)

arkadaşlar itemleri aktif etmek kolay mobları eklemekte kolay gibi samarkand ve cons açmak ise refregion içindeki kodları düzgün girmek ben samarkand açtım ışınlanıyor donuyor yani 3 kod girersen yada 4 kod tamami ile açılır. bence ugrasmayın dw cave ile ugraşın orayı açarsanız mobları kaldırır yeni moblar koyarız 90+ moblar oraya sığdırırılır yeni uniqe yapılır .

arkadaşlar 2008 r2 si olan arkadas 2005 e cevirebilirmi cevirmeyi bilmiyorsan bu linkden takip ederek cevirip linke koyarsan 10 numara adamsın demektir link bu buna bakarak lütfen cevir ve upload et SQL Server : SQL Server 2008 şimdiden teşekkurler

Sunucu sizden gm lik benden ilgilenen varsa pm atsın yardımcı olurum

Uyumlu Client Link Atabilcek Varmı Burdaki Link Kırık Mı Ne İndiremiyrm bi türlü

Link Premium İstiyor BİRİNİZ HANGI CLIENTLE UYUMLU SÖYLESİN İNDİRELİM LTFENN :S

Dostum ben sergen sana database gelistirme konusunda yardımcı olablirim düsünürsen faceden konusalım. :=) ayrıca database icin tesekkürler egfrfdh

Geri