• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İdarelik srsroad database.

vayy ılk gorunus olarak guzel gorunuyo ama bakalım kurmadan bılemeyız :) ıtem mall ve sehırlere gıtme sorunu cozuldu sanırım su ac srodan bıraz anlasam cok sey yapcm ama :D

bu yenı olan db ne zamana bıter acaba dığerını bendenedım baya uzun surcek gıbı cnku baya hata vardı yenısı ne zmna bıter tahmınen :)

kanka bunu cevırıp dresslı falanlı fılanlı yapıcagına
Vsro fılese edıt cek :D
NOT: Fotolarda Kendımı gordum :D
by: BladeTurkss

sw ismini sakın değiştirme knk :D srsroad kalsın :D

ne zamana gelir bu db?

Son düzenleme:
Aslında yapmak çok kolay arkadaşlar,zszc nin dbleri paylaşıldı ama excel formatında.Onları kopyala yapıştır yapın bitti

Geri