• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İlk Programım (Karne Notu Hesaplayıcı)

Aktiflik
K.Tarihi
18 Haz 2009
Puanı
0
Belki bir öğrenci olmamdan dolayıdır bilinmez karne notu hesaplama programı yapmayı düşündüm ve yaptım..Belki çoğunuza göre çok basit, belki uğraşmaya bile değmez..Fakat benim ilk çalışmam olduğundan ve başardığımdan dolayı çok mutluyum =))

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting

tarama.jpg

H.olsun bir ara Fatih çıkarmıştı:D sayesinde sınav'ı kaç puanla geçiceğimi minumum notu öğrenmiştim. Sağol bende var bu program diğer arkdaşlar kullanabilir. işe yarıyor

Bende ilk başladığımda İlk Not Ortalaması Programı yazmıştım :D Senin ilk deneğimin Çok önemli :D

bize bunları hep okulda yaptırdılar ya :D bunlar çerez :D direnç hesaplamalar fln ben buraya hepsini paylaşa bilrim flashta hepsi :D

Ya Bunları Nasıl Yapıyorsunuz... Biri Banada Öğretirmi...

Son sınavdan 100 alsam hocada sözlüme 100-100 verse hmmm

Geri