• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend V Heroes Of Alexandria (Full Client Download Ver. 1.240)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
sa

ya ben oyunun part birini indirdim zsz olan partı2 yi indirdim ama zszc olan part 1 i linkini bulamadım yolaya bilen varmmı ..

ya bu LinkLer frkLı ama 1. partı hot Lifeden 2. partı rapidden indirsek bi karışıkLık oLurmu plsss Hurry cvp...:hsml:

o Hata AyıkLa programı bendede oLdu b iDaha yükLüyorum inş Aynı sorun oLmaz

Silkroad'ı iNSTALL yaparKen HaTa AyıkLa die Hata veriyor Çözümü VarSa yazabiLirmisinizz..... !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:::::::::LÜTFEN:::::!!!!!!!!!!!!!!!!!

SiLip Tekrar yükLe demeyin 3. Kez yükLedim qene aynı SorunLa KarŞıLaştım Artık biriSi Cvp Vrsin..

Benim indirme hızı 700kb Yerel ağ bağlantısından hıza baktım 100.0Mbps

net hızı kavgası yapanlara sesleniom dua edin sizin öle ben sroyu 50 kb hızla indiriom :S

arkadaşlar bu sro ecsro demi?? google den arattım burası çıktıda

ben zszc private server oynuyordum isroyu indirdim fakat bir hata veriyor please wait dedikten sonra Client file is damaged,Please reinstall the client diye bir hata veriyor nasıl çözebilirim

Arkadaşlar client file is damaged pls yazıyo ns reinstall vs yazıyo ne yapmalıyım?

Ya ben bunu indirdim yukleyemıyorum hata veriyo neden acaba acil cevap verir misiniz?? Ekranda This is a client file that can be used after the Legend 5.0 Heroes os alexandria update yazıyor lutfen yardımcı olun acill!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri