• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend V Heroes Of Alexandria (Full Client Download Ver. 1.240)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beyler Yeni Karakderler Gelcek Dediler Ama Hiç Bişe Gelmedi ?

beyler ya ben yükledim sroyu oyuna giriyorum daha ıd yazamadan saniye donuo gelio sonra donuo bidaha gelmio lütfen ALLAH rzası için birisi söylesin ne yapıcam kafayı yedim 2gündür silk yükledim çara giremiyorum

S.a ya bundan sonra baska packlerde gelcekmi?
ve ya gelirsede ne zaman gelir?

İsimlerine değiştirmeme rağmen ve yeniden yüklememe rağmen crc hatası veriyor.

Hotfile sitesine tek link olarak yükleyecek upload hızı yüksek olan bir arkadaş yok mu?

Birden fazla part olunca crc hatası veriyor dosyayı çıkartamıyorum.

kurulumdan sonra oyunun kendisini güncellemesine izin vermelisiniz direk kurar kurmaz oynayamazsınız

arkadaşlar bana bı yardımcı olurmusunu ben sronun setupunu ınndırdım cok cabuk ınndı neyden dolayıdır acaba benmı yanlıs ındırdım yuklemeye calıstım yuklenıyor amma %0 da duruyor hıc ılerlemıyor 1 veya 2 saat beklıyecekmıyım

Arkadaşlar Megaupload'ın 6. Linkinde bi problem var düzeltirmisiniz..Teşekkürler.

saolun bisi sorcam ben yanlıslıkla silkroadı sildim simdi yni packi indiriyom oyunu nerden indirebilirim?

teşekkür ederim:)

birde part 3 %30da takıldı.Ne yapmalıyım?

ilk yüklüyorum bu hatayı veriyo yardım edebilirmisiniz

srowk.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri