• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend V Heroes Of Alexandria (Full Client Download Ver. 1.240)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
3 gundur ugrasıyrm kafayı yedım bır turlu olmadı

bilgısı olan bırısı bana yardım edeblrmı bu konuda.?

yardımm..!

arkadaslar bnde komşudan flash bellek ile aldım geldım legend 5 i kuruorm bu hatayı verıor arkadasın verdıgı linke baktm ındırılmıor baska bır sıteye yonlendırılıo lutfen arkadaslar alah rızası ıcın yardım edın yha 4 gundur gıdermıorm oyun :(:(: :S

Tebrik ederim tek partlı sunan site sizsiniz dierleri joymaxın downloadı koyuyo direk :)

Arkadaslar oyunu kuruyorum fakat acarken sanki server chek olmus gıbı bır hata verıyor bu sorunu nasıl gıderebılırım. acill yardım lutfen

ümit orada isen yardım edeblrmısın

Kimse yokmu

Arkadaslar oyunu kuruyorum fakat acarken sanki server chek olmus gıbı bır hata verıyor bu sorunu nasıl gıderebılırım. acill yardım lutfen

ümit orada isen yardım edeblrmısın

Kimse yokmu

Çözümü tam olarak bilemiyorum ama şunu dene :

C:\Windows\System32\drivers\etc dizinindeki hosts dosyasını not defteri ile aç ve en altına şu satırları ekleyip kaydet sonra yeniden dene :

121.128.133.27 gwgt1.joymax.com
121.128.133.28 gwgt2.joymax.com
121.128.133.29 gwgt3.joymax.com
121.128.133.30 gwgt4.joymax.com

Öncelikle herkese selam...Bir kaç sorum olacaktı yardım edebilcek arkadaşlar cevap yazarsa sevinirim.Ben clienti joymax sitesinden indirdim ve kurdum oyunu bu şekilde 15 gün kadar oynadım. Bu süre içerisinde windows 7 yüklüydü ve ben XP ye geçmeden önce clienti dvd ye kopyaladım ve xp kurdum.Fakat oyunu DVD den kurmak istediğimde client bozuk hatası almaktayım.Bunun nedeni ne olabilir.

NOT: DVD içerisinde birlikte kopyalanan diğer programlar çalısıyor...

SağoL ümit Abi Tekrar Sro'ya BaşLıyorum Şimdi İndirmeye başladım 30 dk kaLdı dio xD
Torrentin bi ayRıcaLığı bu Sizede Öneririm 30 dk'da İndiriyorum Oyunu şu anki hızı 740.0Kb
^^

[sıze="4"][/sıze]niye olmuyo hepsinimi indirmek lazım

Bi yol gösterin

arkadaşalr orda tek link yazıo ne işe yarıo
onu indirdiim ama eski sro yok
çalışırmı

Beyler silkroadı kurmaya çalışıyorum Client File is damaged please reinstall the client hatası veriyor neden ????

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri