• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Black Pearl Online - Download (11.06.2012)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Indirdim bitti, şimdi karşıdan yüklenenlerde yok nasıl iştir bu sinir oldum :angry:

2.kez indirdim durum yine aynı, yükleme bitiyor kesildi diyor..

Saatlerce bunu tekrar tekrar bekleyemem, torrent koyarmısınız.

2gtv2.png

Son düzenleme:
Şimdi tek bir clientten iki serverde girebilcek miyiz nasıl oluyor ? yoksa rarın içinde ikiside mi var ki bu imkansız en az 2 GB olması gerekirdi o zaman kafam karışştı deposites filesten indiriyorum infinitye girebilcem mi :D

Dolandırıcılık

GreeN ve GreeN_LY _FeRYaS__ __HuZuR__ _SeeNot_ dolandırıcıdır Alışveriş Etmeyiniz

Beyler ben oyunu indirdim infinity e girmek istiyorum ama launcher den starta basınca otomatik olarak trinity i acıyor. bi el atın :D

Oyunu orjinal indirdiğim gibi oynuyorum fakat guıld amblemleri gözükmüyor. Bu nedenle bende sroclient dosyalarını indirip attım fakat onlarda virüslü çıktı. 3 tane virüss prg. var. 2 buldu virüsü ve sildi. Guıld amblemlerinin gözükmesi için ne yapabilirim?

Oyunu orjinal indirdiğim gibi oynuyorum fakat guıld amblemleri gözükmüyor. Bu nedenle bende sroclient dosyalarını indirip attım fakat onlarda virüslü çıktı. 3 tane virüss prg. var. 2 buldu virüsü ve sildi. Guıld amblemlerinin gözükmesi için ne yapabilirim?

Guild amblemlerinin gözükmesi için onları yapman gerekli değil. O "oyunun DB" sinden kaynaklanıyor senle alakalı bir durum yok :)

beyler oyuna baslıorm guıld arıorm guzel bır tane ıyı bır oyuncuyum oyuna gırınce adım KraLBaBa olucak guzel guıldı olanlar pm atabılır yardımcı olabılırenız sevınırım

Arkadaşlar ben trinity full client indirdim, media pk 2yi içine attım, en son sro client fln onu indirip attım, tıklayıp açtım starta basınca hata verdi karışık bişeyler yazdı, loaderi indirdim onunla açıyorum yine hata veriyor nerde yanlış yaptım acaba, error hatası verip pack file open faile... yazıyor.

Konu düzenlenmiştir. (Çalışmayan ve patlak linkler silindi. Yeni link eklendi)

Konu Güncellenmiş , Ölü olan linkler yenilenmiştir..

Geri