• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

itemi satıyorum teleport oluyorum geri geliyor kesin çözümünü bilen var mı ?

Arkadaşlar hepinize kolay gelsin öncelikle. Bu işlerin daha çok başındayım ama yolun başında takıldım. SQL servera restore ettiğimiz database dosyalarından Accountta sorun yaşıyorum. Bir türlü restore edemedim. Hata alıyorum sürekli. Bu konu hakkında yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim. Mesaj yanlış yerdeyse özür dilerim. Teşekkürler şimdiden hepinize.

quyr4.bmp

Arkadaşlar cert acıyorum böyle bir hata alıyorum globalmangerı calıştıyorum acılıyor kapanıyor.
:D

Son düzenleme:
Arkadaşlar hepsini çözdüm ettim ama sonunda yine takıldım :s her şeyi açıyorum certte fln sorun yok açılıyor. Bütün dosyaları açıyorum en son SR_GameServer açtığım zaman yüklemeye başlıyor. Bi yerden sonra direk kapanıyor hata falan da vermiyor. En son yazıları da aşağıda veriyorum. Bir çözüm söyleyin bana lütfen kafayı yemek üzereyim. Ram dan fln kaynaklıdır demeyin başka yerlerde öyle demişler ama 8 GB yeterlidir herhalde gerçi chine dışında olanları kapatıp yine denedim değişen bir şey yok. Sr_GameServer hiç bir hata vermeden kapanıyor işte . Bi çare olun derdime teşekkürler şimdiden.

Arkadaşlar Aklınıza gelebilecek herşeyi yaptım ODBC yi bile kendi başıma çözdüm kurcalıya kurcalıya fakat smdi Servislerin hepsini start veremiyorm SMC den SR_Shard ve game server ini'lerine kadar bütün ayarları tamam Fakat SMC den Start veremeyince dolayısıyla Server Check Modundan çıkamıyor Yardm edermisiniz Lütfen ? Şimdiden teşekkürler... Facebook yoluyla ulaşıp TW den veya chat ile yardımlarıda kabul ediyorum Facebook Hesabım bu Şimdiden ÇOK teşekkürler https://www.facebook.com/emre.ozunguclu

bunları bilgisayaramı kurp serveri açıyoruz yoksa sunucumu gerekli ?

arkadaşım aynı şeyleri bende yaptım itemi Item yaptım ama bende hala dc veriyor itemi üstüme giyince dc veriyor yardım edin ^^

Arkadaşlar bana bu serveri baslatmakta kullandıgımız programları winrarlayip upload edebilirmisiniz. Agentserver Gameserver gibi acıyoruz ya 8-9 tane onlar lazım :) Bendekilere virüs girmiş arkadaşın flashı takınca.

s.a arkadaşlar bu silk data failed hatasının çözümünü bulan varmı yardımcı olabilirmisiniz

teşekkürler kardeşim :)

Latest Cert linki kırık, yenilenmesi mümkün mü?

GlobalManager Çalışmayı durdurdu hatasını çözemedim. 32 - 64 bit sistem denedim yine aynı. Dep kapadım aynı. locale Server kurmaktan vazgeçtim. 3-4 gündür cevap atmadı kimse. Burası forum sizde haklısınız. iyi forumlar.

Son düzenleme:
arkadaslar sr_shardmaneger db connection hatasi veriyorsa dosyalarinizin icinde cert dosyasina girin ordan ini ye sonra srShard.ini ye girin orda sql server isminizin sonunda SRO_VT_SHARD yazar burda deyistircemiz tek sey SRO_VT_SHARD ta SRO yazan yerdeki O yu silin islem tmm bundan sonra db connection hatasi vermicektir iyi forumLar iyi oyunLar

----------

arkadasim global maneger veya baska seyler calismayi durdurdu diyorsaniz cozumu SrPatcher dan tek tek edit yapmaniz ip istnen yerlere ip adresi girersen islem tmm olcaktir..not:ayni hatayi bende aliyordum cozdum

Geri