• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

Kardeşim aynı sorun bendede var çözüm bulamadım. Anlayan varsa bir zahmet yapabilir mi ?

Sorunu buldum. Denetim Masasından Tüm Sql 2008 r2 ile ilgili herşeyi sil. En Baştan yükle düzelecektir.(kalamam01 senin hatan bu)

Son düzenleme:
YARDIM BEYLER BU HATA VAR ÇÖZEMEDM !!

http://n1304.hizliresim.com/18/w/mjcw3.png

LÜTFEN ÖZEL MESAJLA YARDIM EDİN

mjcw3.png

[TABLE="class: tfree, width: 914"]
[TR="class: aT"]
[TD="colspan: 2"]This file exceeds the max. filesize which can be downloaded by free users. If you still want to download this file, we advise you to buy a premium product.

[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

bu hayatyı veriyo uploded.net sitesinde indiremiyorum

Arkadaşalr sonunda sw yi kurdum fakat client yok oyuna nasıl gircem :d :d bi sorunu hallediyoz başka bir sorun çıkıyor :d :d :d

kardeş saol indirdim fakat buna nasıl gircez tıkladıhımda açılmıo loader flnmi lzm bi yardımcı olursanız sevinirim resimli anlatım fln :=)

Son düzenleme:
kardeş saol indirdim fakat buna nasıl gircez tıkladıhımda açılmıo loader flnmi lzm bi yardımcı olursanız sevinirim resimli anlatım fln :=)

tabiki hemen girmez,client'in ipsini değiştirceksin kendi ipni editliceksin tabiki bunu programla yapıcaksın (İp input) ile Dosya.tc - Ücretsiz, Hızlı ve Kolay Dosya Paylaşımı burdan indirebilirsin indirdikten sonra ipinput aç açtıkdan sonra client dosyasını seç dıv01 sil (del) ardından add tıkla ilk başta sro yaz ardından kendi ipni yaz daha sonra ok tıkla olur

anlamadıysan ö.m ile team ver yapıyım

kardeş bi deniyimde olmadı dedin gibi team veririm :)

----------

kardes gonderdim biraz hizli ol XD

arkadaşlar herşey tmm servere giriyor fakat server check nasıl düzeltebilrim yardim edermisiniz

Son düzenleme:
arkadaşlar bi sorunu çözüyom başka sorun çıkıyor serveri kurdum girior ama 5 sn içinde oyundan atıyor napabilrim

Güzel paylaşım ben hepsini yaptım ama oyuna nasıl gireceğim biri bana anlatabilirmi şimdiden teşekkürler..

Güzel paylaşım ben hepsini yaptım ama oyuna nasıl gireceğim biri bana anlatabilirmi şimdiden teşekkürler..
Forum konu dolu youtube vsro files kurulum diye araştırırsan hack114 farkıyla görürsün gerekli bütün dosyalar bu konu içerisinde mevcuttur.

Vsro sw kurdum start diyorum client açılmıyor korece error çıkıyor sebebi ne olabilir?

Geri