• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Orjinal Vsro Server Files (Sonunda Yayınlandı.)

butun sorunlarımı kendım hallettım bı yardım eden olmadı be !

şu petlerin kaybolma sorununu çözen varmı acaba oyun 3-4 saat sonra yapıyor cos larla ilgili bir hata veriyor

Beyler böyle bir hata alıyorum gamservermanageri acınca nedeni nedir???
gd2b8.png

BEYLER GLOBALMANAGERİ HALLETTİM SAĞOLSIN ARKAŞLAR PAYLASTI SORUNUN CÖZÜMÜNÜ :) FAKAT ŞİMDİDE MACHİNEMANAGER İLE Bİ SORUNUM VAR ÇÖZÜMÜ NEDİR ?
gf16b.png

Ya Beyler Şu C9 Sorununu çözen biri banada anlatsın ya kaç gündür onla uğraşıyorum hiç anlatan biri yok. Ben kendi sw me giriyorum ama dışardan arkadaş girmeye çalışınca koddan sonra C9 veriyo. ALLAHINI seven biri anlatsın şunu ya.

Arkadaşlar kurulumu baştan sona hatasız bir şekilde yaptım. SMC yide açtım;

h2dvt.jpg

Bu aşamadan sonra oyuna nasıl giriş yapıcaz?

Bi konuyu anlayamadım

Ben dosyaları indirdim bütün ayarlarımı yaptım şu sırayla açılacak olan dosyalara gelince bi baktım GlobalManager dosyası ve diğerleri yok nerden bulabilirim anlayan birileri yardım ederse sevinirim şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
Merhabalar internette bilgiler o kadar dağınık ki, araştırsa da insan kafası karışıyor ve istediği sonuca ulaşamıyor.

Şöyle bir sıkıntım var: Irk seçtikten hemen sonra karakter ayarlama ekranı yüklenmeye başlarken oyun kapanıyor. Bu neden olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

CGI_IntertalTest dosyası silinmiş sorun olurmu ??:drym::drym::drym::drym::drym:

SQL e Shard DB yi Restore ederken bu hatayı veriyor sadece shardı restore ederken hata veriyor log ve acc sorun yok shardı yüklerken bu hatayı alıyorum nette araştırdım ama pek bşy anlıyamadım Yardımcı olursanız.şimdiden teşekkür ederim.
lyw3y.png

bu dosyaları için SQLServer2005 yeterlimi

veya gerekli programlar nelerdir ?

Geri