• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend V Heroes Of Alexandria (Full Client Download Ver. 1.240)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
yaw 7. part kırık 3 kez ındırdım tek lınkten indiriyom şimdi walla

ordakı logoya tıkladım hızlı ındırıyo ama toplam boyut yazmı yo ne kadar oldugu

silkroad ın sitesinden yaklaşık 5 saatte 4 kere indirdim.hep %99 da kaldı. en sonunda %99 a geldi dedim bi gidp bişiler atıştırem. sonunda indirmiş tamamını :).müthiş hızlı yapmışlar .

bende indiriom suan ama inş. bi aksilik olmaz ne kalan sure yazıor ne % kaç old. gözüküyor :D sadece indiriliyor dioxD

arkadaslar bana yardımcı olabılırmısınız oyunu kurmak için tıklıyorm please wait yazısı gelıyr beklıyrm ve sonra thıs ıs clıent file that can be used after the legend 5.0 heroes of alex.. neden yapıyr olabılır bunu

kımse yokmu

arkadaşlar crc hatası alıyorum ama orda açıklaması var hiç bir şey anlamadım part 5 crc hatası veryor dosya bozuk acaba tekrar mı indirsem part 5 i?

beyler bende dosyanın boyutu yok ya nsl olacak dosya boyutu bilinmiyo diyo

ya arkadaşlar bnde dosya boyutu yok nolucak boyut yok iniyo öle:pff:

Dosyanın boyutu sayfanın en başında yazıyor konuyu okuma zahmetine katlanırsanız kafanızda soru işaretide kalmaz.

peki benım yasadıgm sorun neden olabılır

hem rapid den hemde rev6 dan ındırdım oyunu ıkısındede aynı sorunu yasıyrm

oncekı oyunu da sılıp yukledım

beyler şuan 200 mb internet kullanıyorum 24 mb indirme hızı var bidi şü ttnet doping var

peki benım yasadıgm sorun neden olabılır

hem rapid den hemde rev6 dan ındırdım oyunu ıkısındede aynı sorunu yasıyrm

oncekı oyunu da sılıp yukledım

INSTALL Enabler

www.rapidshare.com/files/319314948/Install_enabler_v1.255.rar

Linkteki dosyayı indirin,
indirmiş olduğunuz rarın içerisinden çıkan Install enabler v1.255 isimli dosyayı çalıştırın sizden bir dosya göstermenizi isteyen bir pencere açılacak oradan indirdiğiniz Legend 5 clientini seçin kurulum otomatikmen başlayacaktır.

çok tsk ederm SIRACEDDIN __BM__

su an da oyunu kurdum ınternet var fakat ınternet yokmus gıbı hata verıyr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri