• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend V Heroes Of Alexandria (Full Client Download Ver. 1.240)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\adsız.bmp

arkadaslar silkroadın tek indirme linkinden indiriyorum

kalan tahmini süre yok yazıyor

bende onla ındırıyom benım 2 kb gozukuyo bazen :D nedir bu sorun bıde cok yavas yukluyor bunun torrentı yokmu ben torrentle 30 dkda ındırıyordum eskıden sroyu plss torrenttt :S

ümit abi ya videoda koydum o nedendir 8 mb hız var 100 e gelıo gerı 7 kb ye dusuo

selamlar

legend 5 te çalışan multi client açabilen bir program varmıdır?
yada yapım aşamasında olan varmıdır?

teşekkür ederim

Torrentlı Sro Legend V yokmu pls torrent :D plss Saat 14:00 dan berı ındırıyom
IDMANLA hala %24 :S nedir bu plss torrent

rapidshare linklerini indiriyorum :). valla 3 seneyi geçiktir internet kullanıyorum ama 200kb'lerde geziniyorum. ttnet yeni abone olanlara 8mbit internet sağlıyor valla nasıl iştir anlamadım. bizde kıyak istiyoruz :)

ده مش شغال عندى انا عاوز مساعده ونبى ممكن

Ümit Abi Yanlışın Var..
Şu İnternet Konusunda Yanılıyorsun..
TTNET Kullanıcısıyım.. 1 mb internete geçtim 2ay oldu geçeli..
eskinden çok yavaştı internetim.. hergün ttneti arayıp sövüyodum anca öyle hızlanıyodu :D

1 mb e geçtim ve hıza bakarmısın ? İnternet 1mbtir 10 fln değil.. test nasıl edebilirim söyle edeyim ama şu resme bir bakıver..

2ns5s41.jpg

Ya beyler hata veriyor yorumlarada pek bakmadım ama herkeste çalısıyormu ? 4kez indirdim hep diğerlerindende denedim olmuyor neden acaba :( o tek linkten indirdim execute file error diyor :S

Execute File Error.

C:\users\vento\SilkroadOnline_GlobalOfficial_v1_24 0.exe

Bu nedir yaw bi YARDIM LÜTFEN.....

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri