• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend V Heroes Of Alexandria (Full Client Download Ver. 1.240)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Lütfen yardım edin..
Yükledm partları ama winrardan çıkartamıyorum cildi devam etmek için tamama basın dio basıyorum bişey olmuyor.

Normal linkten indirin kanımca(direk link yazan).Yarım saatte indirdim.İnternet hızım 1 mb 800-850 arası gidip geldi...

10mkjv5.jpg

:S

ya arkadaşlar ben windows 7 kullanıyorum oyunu indirdim fakat kuramıyorum yardımcı olur musunuz xp ye kuruluyo fakat ben kuramıyorum:S

client file is damaged. Please reinstall the client.
Hatası alıyorum ve kurulmuyor bu hata ne demek bilen var mı?

Bılgınıze tek ındırme lıklerı calışmıyor sayfa goruntulenemıyor ılgılenırmısınız kolay gelsın sımdıden silkroadmax başarılar dilerim

hataya dair ss ekle lütfen yarım yamalak birşey anlaşılmıyor

Arkadaşlar RapidShareın linklerinden indirip çalıştıran varmı? Bende indiricemde garanti olsun die soruyorum

6. part hakkında söz ediyorum telaştan birşey anlatamadım kusuruma bakma :)
CRC Hatası sanırsam winrar 195 mb cıkartıyor aslında 200 mb nasil düzeltirim

Konunun en altında spoiler içinde crc hatası hakkında uzun bir açıklama var onu oku lütfen.

partın 195mb olması eksik indiği için
7. part hariç hepsi 200mb sorunlu partı tekrar indirirsen düzelir:'(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri