• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend V Heroes Of Alexandria (Full Client Download Ver. 1.240)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir nebzede olsun şu anda mutluyum ancak bot devre dışı kaldı umarım en kısa zamanda yeni versiyonunu çıkarırlar ...

*Oyun Bakım Zamanı : Elimizden gelen en kısa sürede tüm sunucular hizmete girecektir.

*Haftalık sunucu denetlemesi ertelenmiştir.En kısa sürede tüm sunucularımız hizmete girecektir.Ertelemeden dolayı özür dileriz.

Joymax Sapıttı :d

kesin dikkate aldıkları bir kriter vardır mesela serverdan clientin indirilme sayısı yada anlık download gibi mesela serverdan şu anda 10000 kişi client çekiyosa açmazlar bu sayının azalmasını beklerler diye düşünüyorum.

*Oyun Bakım Zamanı : Elimizden gelen en kısa sürede tüm sunucular hizmete girecektir.

*Haftalık sunucu denetlemesi ertelenmiştir.En kısa sürede tüm sunucularımız hizmete girecektir.Ertelemeden dolayı özür dileriz.

Joymax Sapıttı :d

+1 :D manyadılar ya iice ecsro gibi o zmn acılcak bu zmn acılcak onu ypmk icn snu ertldk fln :D

arkadaşlar ben joymax tan indirdim ama execute file error diyo neden acaba ?

bilen yok mu ??

xian serverını ayarlayamadıkları için uzattıkça uzattılar haberınız olsun dıye soleyım dedım sırf xian serverı yuzunden bu kadar bekledık yoksa 11 de acılcakdı :S

arkadaşlar lütfen bi cevap verin ya execute file error diye bi hata geliyor indirdim clientten

xian serverını ayarlayamadıkları için uzattıkça uzattılar haberınız olsun dıye soleyım dedım sırf xian serverı yuzunden bu kadar bekledık yoksa 11 de acılcakdı :S

Xian serverıyla ne alaka? neyi ayarlayamadılar? eğer bir bug varsa her yerde vardır GM ler xian serverındaysa konuşuyorlardır bence sadece

Arkadaşlar Serverlar şimdiye kadar açılmadıysa Kesin Exp Event Yapcaklar Hayırlı Olsun Şimdiden :)

ss
ss.jpg
ss.jpg

ümitabi ya ben indirdim client is file damaged (Dosya hasarlı) tekrar kurun diyor sonra ne yapıcam oyunu kurma şeyinde Please wait den s0nra kurmadan hmn

hayır xian serverında sorun çıkmış öbürlerinde değil o yusden de ertelendi ne zaman acıldagı bellı degil !!!

arkadaşlar ben joymax tan indirdim ama execute file error diyo neden acaba ?

bilen yok mu ??

cliet şuan sende açık kalmış ctrl+alt+del yap işlemler sekmesinden silkroad.exe yada sro_client yazan bişey varsa seç ve görevi sonlandır de düzelir inş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri