• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend V Heroes Of Alexandria (Full Client Download Ver. 1.240)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
262nxia.jpg
arkadaşlar aldığım hata işte :S

ya lütfen yeter artık... sıktınız iyice... ne zaman olduğunu bilsek konunun en başına yazarız şu zaman açılacak diye, sanki bilipte sizden saklıyoruz...20 sayfanın 15 sayfası ne zaman açılacak mesajları ile dolu... hayretsiniz ya...!

konu kilit.

bunu indirince çalısacak mı yoksa yarın mı? bugün hem bitiyor hem başlıyor nasıl oluyor arkadaslar!

ben orbit dowlanderla 3 saate idirdim kurdum harika çalışıyo herkese teşekkürler

indirdim setup a çift tıklıyorum please wait diyo sonra aradan 1 dk geçmeden şu hatayı veriyo ;

! client file is damaged please reinstall the client

yardımcı olursanız sevinirm...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri