• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Silkroad Online Legend V Heroes Of Alexandria (Full Client Download Ver. 1.240)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Deepblue
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hatayı tam olarak eksiksizce yazarsan veya hataya dair bir resim koyaiblirsen ancak o zaman yardımcı olabilirim.

arkadaslar sro yu ındırdım burdan %100 oldu ama 1 saattır kapanmadı 10 peer fln yazıo arada 5 e ınıyo 15 e cıkıo daha beklemem gerekıyo mu lutfen soyler mısnız??

yeni bi updatede daha geliyormus diye duydum insanların level atlanması bekleniomus nekadar dogru bilemem..

beyler sizz silkroadı nası indirdiniz indiremiyom xD:shm:

aynen beyler banaada sroyu nası indirdiniz sölermisinizzzz:pispis

hocam yüklemede bi hata yok dimi açılacağı zaman hata mata vermez

sağol ümita bi ben tek link indirdim damage felan bişeler didi

indirdim açtım please wait ekranından sonra hata verdi boyutuna baktım indirirken 1.28 gb yazdığı halde dosya 1.27 gb ?

Demekki eksik inmiş tüm partların boyutuna bakıp karşılaştırıp eksik inen partı yeniden indirmeniz gerekir.

1mb net ile 1mb hızda download yapamazsın o net ile çıkabileceğin en yüksek hız 110 ile 120kb arasıdır.

Benim net 2mb şuanda 210kb ile indiriyor.

Katılıyorum Ama Torrent Gibi Yardmcı Programlar Kullanınca Olabiliyor .. Ben Direkt Olarak Linkten 700 iLe İndiriyorum .. İnternette 8 mb :) ama İndirdim Client İs Damaqed Hatası Verdi . Kotamda Doldu :D Bekliyoruz Bakalım ..

||||* WinCRC adında ßir Program Var. Bu program bozuk CRC lerin bozuk olan kısımlarını tekrar indiriyor. Ama şöyle birşey olması lazım.Sağlam olan program ile bozuk olan programı karşılaştırıyor ve eksikliklerini alarak kopyalıyor.İndirdiğiniz dosyayı başka bir arkadaşını indirmişse ondan o şekilde alabilrisiniz dosyanızın eksik yanlarını.Bu şekilde de tekrar indirme zahmetine girmezsiniz |||||

Tamam Çözüm Güzelde Arkadaşımdan Tam Alıp Benim Eksikleri Tamamlayacağıma Hiç İndirme Zahmeti Çekmeden Direk Gidip Alabilirim :D Yada Tekrar İndirirm :d ßence Çok Saçma Bi Çözüm Olmuş ...

ama Tabi Emeqe Lafımız Yok Asla .

Paylaşım İçin Teşekkürler ..

en sondaki tek partı idm ile indiriyorm . ve 35 dk da indi :) 8mb internetm war 99 tl olan ttnet.

Fiberinternet bağlatın 45tl 10mbit :) . 260tl 100mbit yanlış hatırlamıorsam :) hatta 100mbps internette ilk 3 ay 45tl galiba kampanya vardı :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri