• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ben botta error parsing buffs diye bi hata alıyorum kasarken sonra kapanıyor, durmadan fatal error diye hata veriyor nedeni nedir acaba ?

Ben botta error parsing buffs diye bi hata alıyorum kasarken sonra kapanıyor, durmadan fatal error diye hata veriyor nedeni nedir acaba ?

Bota Yanlıs bir skil koymus olabilirsin:) skilleri slip bastan yüklet

----------

Konu Güncellendi

#Resimler Güncellendi
#Botun Sürümü Güncellendi
#Konu Düzeni Değiştirildi :)

Tesekkurler. Deneyeceğim (:

----------

Yanlıs skill yoktu ama silip bastan yükledim sorun düzeldi teşekkürler. Birde bu arada lag giriyor gibi bişi oluyo donmalar oluyo onun nedeni nedir acaba :/ pcden kaynaklı degil cünkü 2-3 sro actıgımda sadece bot olan charda oluyor digerleri gayet normal calışıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

----------

Yanlıs skill yoktu ama silip bastan yükledim sorun düzeldi teşekkürler. Birde bu arada lag giriyor gibi bişi oluyo donmalar oluyo onun nedeni nedir acaba :/ pcden kaynaklı degil cünkü 2-3 sro actıgımda sadece bot olan charda oluyor digerleri gayet normal calışıyor. Yardımcı olursanız sevinirim

Botttan kaynaklı yapacak pek birşey yok lag sorunu ile ilgili:)

----------

Lag girme sorunu internet baglantınızdan kaynaklanıyor.Ping degelerinizin düşük olmasına dikkat edin ttnet kullanan arkadaşlarda genelde bot lag yapıyor çünkü pingleri uçuruyor bu bot bu yüzden mümkün oldugunca oyundayken netde gezmeyin dosya indirmeyin...

ya abicm 20 dakkada bir dc verior gece yatamıorm nedeni ne olabilr?

DC Sorunu.

Öncelikle bu kadar detaylı anlatım yaptığınız için teşekkürler. Ben botun ayarlarını felan herşeyi yaptım bot şehirden potları felan alıyor kasma yerine gidiyor. Kasma yerinde 1 moba tek vuruş yapıyor sonra DC yiyor. Bunun sebebi ne olabilir acaba? Yanıtınız için şimdiden teşekkürler.

1.0g sürümü aşırı fazla DC veriyor 10 dk ve 20 dk da bir rapor ettim umarım çözerler çok sinir bozucu :S

Önceden 10-20 dk da bir dc veriyodu bunada şükür diyorduk artık dakikada bir dc yiyor ciddi söylüyorum dakikada bir artık kafayı yedirtir bu bot adama direk sildim bilgisayarı kırıcaktım resmen indirmeyin şu botu münkünse siteden kaldırılsın açmanız bile konuyu hata ya sürüyle hata var botta böyle bot olmaz olsun konu sahibi sil şu konuyu ya milletin başı ağrımasın.

dostum benim frame work var ama yinede çalışma durduruldu diyor ?? ne yapmalıyım?

Konu güncellendi bende Resimleri baska bir hostinge upload edim:)

----------

Resim Upload Tamamlandı #Güncel:)

Geri