• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Dc sorunu var onun dışında mükemmel bu sürümde çoğu hatayı fixlemişler.Önceki sürüm atak yapmada charın sorun vardı berbattı hatta :)

ILS bota tıklıyorum hiçbirşey gelmiyor ne bot açılıyo nede bi hata nasıl düzeltebiliriz? Bilginiz varmı?

Acayip dc sorunu var :S Acayip artık resmen char kasılmamaya başladı ya :S acayip dc sorunu var :S

oıffff kardeş ya yeni sürümünü felan herseyi indirdim gönder gönderme die hata cıkıo nasıl yapıcaz

Konu cok iyi botta çok iyi Herşey için sagol ama botu acıyorum login yapıyorum start client yapıorum sro_client acılıyo öyle kalıyo :S oyun gelmiyo :S yardım ederseniz sevinirim :)

arkadaşlar start clien diyorum oyuna giriyorum id pw girip connect diyorum ve altta servere baglanırken yazan yazılar yazıyor ama sonra karakter seçme menüssü gelmiyor tekrar connect diom yine öyle kalıyo

----------

o hatayı hallettim oyuna giriom id pw yazıyom connect diyom karakter seçme yeri gelio ama karakter yokkkk :(((( lütfen yardım

arkadaşlar start clien diyorum oyuna giriyorum id pw girip connect diyorum ve altta servere baglanırken yazan yazılar yazıyor ama sonra karakter seçme menüssü gelmiyor tekrar connect diom yine öyle kalıyo

----------

o hatayı hallettim oyuna giriom id pw yazıyom connect diyom karakter seçme yeri gelio ama karakter yokkkk :(((( lütfen yardım

bekle hıcbirseye karısma 5 dk facede falan takıl o gelicek

F versiyonu ile scpritler bende doğru çalışmaya başladı fakat bu seferde Snow Shield açmıyor bi çözümü varmı ?

Geri