• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Üyelik Aldığıma Eminim Ama id ve pw yazınca ''the botserver is currently not available, please try again later yazıyor'' Ne Yapmam Lazım

Nasıl Yapılıyor Sadece Bi Link Var tıklıyorum Yine Ana Sayfaya Geliyor Farketmedi Yine Aynısı Yazdı

Ben bota başlıyorum herşey sorunsuz.. Kasma alanına gidiyor şehre gidiyor hiçbir sorun yok bu konu da ama bir elixir düştüğü zaman hemen duruyor hiç hareket etmiyor. Pick Elixir seçeneği kaldırdığımda bile aynı şey. Ne yapabilirim bu konu da?:ent

Ben bota başlıyorum herşey sorunsuz.. Kasma alanına gidiyor şehre gidiyor hiçbir sorun yok bu konu da ama bir elixir düştüğü zaman hemen duruyor hiç hareket etmiyor. Pick Elixir seçeneği kaldırdığımda bile aynı şey. Ne yapabilirim bu konu da?:ent

eLixr düşünce çok sewiniyo demekki :D eLi ayagına doLaşıyo qwewqewqe :D

dc atmıyor delirtiyor adamı ya lvl up filan yaparken yada town a giderken habire lag giriyor pc kasılıyor oyun donuyor en son masa üstüne atıyor nasıl bir bot bu ya :(

Son düzenleme:
Geri