• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
botun çok bugu var ya puff :( kasarken life turnover ile noise basmıyor delircem nasıl yapıcaz bunu :angry:

Son düzenleme:
merhaba ben botu yaptım güzel kasıyor kasma yerine geliyor atack yapmayıor onu yapamadım bide bazen kasma yerine gelirken taıkılıyor onu nasıl yapcaz yardımcı olabilcek varmı ?

Jangan Cavede Oyun Birrden Kapanıyor Bottan Kaynaklanan bısı sanırım Nasıl cozecez?

Ya Alpelen şimdi dediğin gibi yaptım scripti kendim çizdim ve niya hunterlara götürdüm bıraktım gp dalmış öldümüş town çekmiş öleee hotanın ortasın speed basmış duruyo bunu için ne yapcam peki? valla konu bile açtım ama cvp veren olmadı frorumda adam kalmadı yaw :S
Scprit i düzgün çizdiğinizden eminmisiniz birdaha konulardan yardım alarak deneyin lütfen

----------

botun çok bugu var ya puff :( kasarken life turnover ile noise basmıyor delircem nasıl yapıcaz bunu :angry:
Nasıl basmıyor buff kısmına koyun sonrada buff silahınızı 1. slota koyun sorun çözülecektir

----------

Jangan Cavede Oyun Birrden Kapanıyor Bottan Kaynaklanan bısı sanırım Nasıl cozecez?
Hatanızı tam olarak anlayamadım Cave e girince direk atıyormu yoksa başka bir hata ilemi karşılaşıyorsunuz?

----------

merhaba ben botu yaptım güzel kasıyor kasma yerine geliyor atack yapmayıor onu yapamadım bide bazen kasma yerine gelirken taıkılıyor onu nasıl yapcaz yardımcı olabilcek varmı ?
O botun kendinden olan hatalarıdır. Yeni version larda düzeltirler büyük ihtimal

Valla alpelen çok saol olmadı olmuyacakta bu gidişle kendini parçaladın ama yok bn tekrar HB yye geçiom dc olcak ama olsun bundarzm hiç değilse loop yapıo adam akıllı kasıo ama biraz yvş bi kaç özellik eksik

Start client'e basıyorum hiçbir tepki yok oyun açılmıyor neden acaba?

Tamam kardeş sorunu buldum..

p9ip7gnx.png

o8zr7nhs.png

blpvuzao.png

csv5q53u.png

Ekle dedikten sonra newelite srodan sroclient.exe yi seçiyoruz.Sonra Açılacaktır.

Alıntıdır.

Tamam kardeş sorunu buldum..

p9ip7gnx.png

o8zr7nhs.png

blpvuzao.png

csv5q53u.png

Ekle dedikten sonra newelite srodan sroclient.exe yi seçiyoruz.Sonra Açılacaktır.

Alıntıdır.

Kardeşim Hepsini yapdım Boyle Bir hata Weriyor ; Bilgisayarınızın Korunmasına Yardımcı olmak için, Windows bu programı kapattı. die çkıyor iletiyi kapat diyince ; ILX.exe hata raporu weriyor . Yardım edermisn ?

Kardeşim Hepsini yapdım Boyle Bir hata Weriyor ; Bilgisayarınızın Korunmasına Yardımcı olmak için, Windows bu programı kapattı. die çkıyor iletiyi kapat diyince ; ILX.exe hata raporu weriyor . Yardım edermisn ?
güvenlik duvarı ve antivirüsü kapatın

----------

Valla alpelen çok saol olmadı olmuyacakta bu gidişle kendini parçaladın ama yok bn tekrar HB yye geçiom dc olcak ama olsun bundarzm hiç değilse loop yapıo adam akıllı kasıo ama biraz yvş bi kaç özellik eksik
Boşver ya yeni sürümleri çıkınca yine denersin :) Bende yardımcı olduysam ne mutlu bana bu arada ben yetkili değilim :D

Net frework yüklümü ondanda verebilir:)

Botun Dün Gece saat 2:30 da cıkan sürümü V1.0 D eklenmiştir:) (o saatte oyundaydım bakdım bota new sürüm falan:D)

1.0d Yi indirin beyler kaç saattir hatasız oyundayım yawas yawas düzelmeye basladi bot.

Benim bildiğim kaç client açmak istiyorsanız o kadar bot klasörü yapıcakmışsınız deneyin bir isterseniz

Geri