• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Selam arkadaşlar buff bölümüne hem bard hemde claric bufflarını koyuyorum bard skillerini basıyor ama cleric skillerini basmıyor cleric silahıda 1.slotta 2.silah değiştirip buff basma nasıl olucak yardım edebilirmisiniz.

Konuya Ekledim Anlatımı :) İlk önce cracter bölümünden sağ altta wepon ayarları var 1St Wepona tıkla ilk hangi buf ı basıyorsa onun silahını seç 2st Wepona tıkla 2. olarak basacagı sikilin silahını seç:)

Beyler 11/43 virüs gösteriyor bunun güvenli olup olmadıgını bu konu hakkında deneyimli olan birisi söyleyebilirmi

Ohbe:D evet arkadaşlar botun Önemli olan tüm ayarlarını konuya ekledim:) Yarın hatalar ve çözümlerinide ekleyicem (kesin değil) İyi Forumlar

----------

Beyler 11/43 virüs gösteriyor bunun güvenli olup olmadıgını bu konu hakkında deneyimli olan birisi söyleyebilirmi

Akut13 onaylamıstır :) ben kullanıyorum esed bir tehtit görmedi:)

Ohbe:D evet arkadaşlar botun Önemli olan tüm ayarlarını konuya ekledim:) Yarın hatalar ve çözümlerinide ekleyicem (kesin değil) İyi Forumlar

----------

Akut13 onaylamıstır :) ben kullanıyorum esed bir tehtit görmedi:)

eyw birader güzel hoş diyosunda :)
deneyimli birisi buraya 11 tane virüsün neden oldugunu söyleyebilirmi onu söylüyorum
eyw botu yüklemişsin gayette güzel birşey arkadaşım indirdi kurdu bile coktan ama o kadar cok soyuldumki güvenipde bot indiremiyorum ^^
belki seni bu forumda hiç ben<< görmedigimden dolayıdır belki hergün buradasındırda ben < görmemiştirim ondan söyle bilgisi olan birisi yazarsa sevinirim

eyw birader güzel hoş diyosunda :)
deneyimli birisi buraya 11 tane virüsün neden oldugunu söyleyebilirmi onu söylüyorum
eyw botu yüklemişsin gayette güzel birşey arkadaşım indirdi kurdu bile coktan ama o kadar cok soyuldumki güvenipde bot indiremiyorum ^^
belki seni bu forumda hiç ben<< görmedigimden dolayıdır belki hergün buradasındırda ben < görmemiştirim ondan söyle bilgisi olan birisi yazarsa sevinirim

Sende haklısın.

Beyler ben siteden üyelik aldım maili geldi tıkladım siteye id pw yazıyorum yine anasayfa açılıyo bota da giriş yapamıyorum biri ilgilenebilirmi

Arkadaşlar elitebot kullanırken ıkı car bırden acabılıyordum,iki tane elitebot acıp oyuna iki çar sokuyordum.bu botu kullannırken nasıl iki car sokcaz yardımcı olur musunuz?

Ancak loader ile açabilirsiniz çok charı ayrıca bu botta auto buff özelliği var cleric için çok iyi kimse zorla kullandırmıyor.

Kardeşim Server 3 de dc sorunu yok sadece 4 de var bunun nedeni ney olabilir

Son düzenleme:
Geri