• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

ILS Bot Rehber

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan XnCN
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Şansımıza Küselim Ozaman :) 2 3 saat bişey yoktu hotana ışınlandım Attı Oyundan Ondan Sonra Böyle :D

----------

Şansımıza Küselim Ozaman :) 2 3 saat bişey yoktu hotana ışınlandım Attı Oyundan Ondan Sonra Böyle :D

:D Beta Aşamasında inşallah paralı olunca düzeltirler parası pek fazla olmaz zaten:)

Eline sağlık güzel anlatım. Monlight sanada teşkür ediyorum aynı sorun bendede vardı

Ben ıyuna giriyorum 2-3 dk sonra ıls bot bir hata ile karşılaştı diye mesaj alıorum hatayı gönderme dediğim gibi oyundan cıkıyor, bu hatanın çözümünü bilen biri ö.m ya da buraya yazabilirmi acaba?

şimdi login oldu fakat sw5 girmiyor disconnet veriyor :S

----------

alla alla şimdide botu açarken hata raporu veriyor hiç açılmıyor :S

Arkadaşlar ILS botu kullanmayı unutun 1 hafta kadar. Stabilitesi nerdeyse hiç yok. Çok dc yiyor sürekli crash veriyor. Şimdilik holybotla devam edın yoksa sinirleriniz hasar görebilir :)

Others bölümünde Auto Fuser var.Deneyen var mı bilmiyorum ama denemek lazim eğer olursa doldur inventorye elixir ve lucky stone haydi + basmaya :D Ayrıca 2. charı açmak için tekrar botu çalıştırmalısınız yani aynı S-Bot gibi 2.bi client açmanız lazım.

Bölümler kontrol(check)da olunca bot oyuna girmiyor mu? Şuan deniyorum girmiyor nedeni nedir?
#Giriş bölümünden giriyorum fakat girip girmediğini nereden anlayabilirim?

Geri