• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İmkansız Bir Aşkın Kurbanıyım

CottonCandy

Atlas Evren
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
26 Tem 2009
Puanı
472
İmkansız Bir Aşkın Kurbanı oldum ( Çocukluk Arkadaşım Aynur'a Aşık Olmuştum Ama Tek Seven Bendim O ise Onu Sevdiğimi Söylememe Rağmen Red Cevabı aldım Yaklaşık 15 Sene Önce Gördüm ve Şuana Kadar Konuşup Gördüm Biri Ama Nedense içimdeki Sevgiyi Aşkı bir türlü atamıyorum atmak istiyorum olmuyor kurtulmanın yolu yokmuş gibi her gün onu düşünüyorum rüyalarımda onu görüyorum ÇARESİZ Kaldım çok kişiyi sevmeyi denedim ama olmadı UNUTAMIYORUM ve artık kafama tak etti şimdi askerliğimi yaktım ve ALANYA Gidiyorum kafam çok dolu çaresiz olarak gidiyorum ASKERLİĞİMİ VE ONCE ŞEYİ BIRAKIP YAKIP GİDİYORUM ( Siz Bu durumda ne yapardınız ne tür bir yola başvururdunuz.. )

Yakma askerliğini, geçmeyecek aşk yoktur. İnsanoğlu bu unutur geçer. Bu arada parantezi açmışsın nerede kapanacak diye beklerken bir tane daha açıldı inception olmuş :D

Yakma askerliğini, geçmeyecek aşk yoktur. İnsanoğlu bu unutur geçer. Bu arada parantezi açmışsın nerede kapanacak diye beklerken bir tane daha açıldı inception olmuş :D

yarım yamalak yazdım hatalar vardır yazıda (( 15 sene oldu bu son zamanlarda çok bunaldım üst üste gelen cezalar ve askerligi yaptım yerde oda universite okuyor kafam karışık ))

15 sene geçmiş unutmamış şimdimi unutacak. Bence askerliğini bitir ondan sonra gidersen böyle yarsan kendinede zarar vermiş olursun.

15 sene geçmiş unutmamış şimdimi unutacak. Bence askerliğini bitir ondan sonra gidersen böyle yarsan kendinede zarar vermiş olursun.
İlla ki unutulur. Hatta unutmak zorunda bırakılır. Hayat aşktan ibaret değil, her insan zamanı geldiğinde bunu anlar. Kimisinin atlatması ağır ve zorlu olur ama er geç herkes atlatır. İnsanın fıtratı böyle.

unutmak kolay olsaydı çoktan unuturdum çok denedim unutmayı ama olmadı olmuyorda

Onun yerine başka birisi gelmedikçe asla onu unutmazsın. Onun yerine birisini bulman şart , onun verdiği sevgiyi veya daha fazlasını verecek biri.

Bilimsel olarak sen onu araç olarak kullaniyorsun. Mutluluğa giden bir araç , bu aracı değiştirmelisin fakat en güçlü araç aşkdır. Aşkı değiştirmelisin veya onun gücüne sahip büyük bir mutluluk getirecek araç bulmalısın

Yapacak bir şey yok red geldiyse kızı zorluyamassın zaten başkasına aşıksa , hiç birşey yapmamalısın. Benim önerim sana fazla kafaya takmiyacaksın başka şeylerde düşüneceksin yoksa içine düşüyorsun.

Son düzenleme:
Onun yerine başka birisi gelmedikçe asla onu unutmazsın. Onun yerine birisini bulman şart , onun verdiği sevgiyi veya daha fazlasını verecek biri.

Bilimsel olarak sen onu araç olarak kullaniyorsun. Mutluluğa giden bir araç , bu aracı değiştirmelisin fakat en güçlü araç aşkdır. Aşkı değiştirmelisin veya onun gücüne sahip büyük bir mutluluk getirecek araç bulmalısın

Yapacak bir şey yok red geldiyse kızı zorluyamassın zaten başkasına aşıksa , hiç birşey yapmamalısın. Benim önerim sana fazla kafaya takmiyacaksın başka şeylerde düşüneceksin yoksa içine düşüyorsun.

Bir Başkasını sevmeyi çok denedim ama olmadı unutmayı denedim hep denedim olmadı

Bir Başkasını sevmeyi çok denedim ama olmadı unutmayı denedim hep denedim olmadı

İlla başkasını sevecek değilsin başka mutlulağa giden birşeyler bul. Her şey olabilir bu. Yeni bir arkadaş , oyun , başarı , hayeller , gezme vb. çok fazla şey. Şuan hayatın sadece onun etrafında döndüğünü zannederek abartıyorsun.

Bir kız için hayatını ateşe atma sonra çok pişman olursun..

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende aynı durumdayım.Platonik bir şekilde tek taraflı devam eden bir aşk :P Fakat, ne yazık ki ne kadar dert etsen unutamasan da zararı hep kendine oluyor.Aynı şekilde bende red cevabı aldım ama hala unutamıyorum.Ben bu dizelere bakarak geçecek diye teselli ediyorum kendimi belki sanada teselli olur bu dizeler :

Geçer elbet efendim;
Bazısı teğet geçer,
Bazısı deler geçer,
Bazısı deşer geçer,
Bazısı parçalar geçer.
Ama mutlaka geçer...

- Oğuz Atay

---------------------------------------

Son düzenleme:
Şuanda kendime yapmak istediğim (temsili);

YhSfoCH.gif

Geçer dedim kendimi bir çok şeye vurdumm eğlence olsun ne olursa olsun ama gine unutamadım yarın tekrar gidip teslim olacam askeriye artık ne olur bilmiyorum sonumu iyi görmüyorum

Geri