• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İOS 8 Bilgisayardan mı yoksa Oto Güncellemeden mi ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Alliance
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Alliance

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Nis 2010
Puanı
138
Beyler ios 8i yükleyeceğim fakat bilgisayardan mı yoksa oto güncellemeden mi yüklesem karar veremedim. Hangisi daha sağlıklı ? Nedeniyle birlikte açıklarsanız sevinirim. :)

Ve ek olarak bilgisayardan yaparsam bilgilerim gider mi ?

Son düzenleme:
PC den yüklemen daha sağlıklı olur diye düşünüyorum bildiğime göre bu işler anakart güncellemeye giriyo yanlışsam düzeltin ama yarıda kesilmesi durumunda telefonun açılmıcağını duymuştum sadece telefon içinde değil PC bios güncellemelerindede aynı sorun olduğunu biliyorum PC de başıma gelmişti telefonda olurmu bilemicem :)

PC den yüklemen daha sağlıklı olur diye düşünüyorum bildiğime göre bu işler anakart güncellemeye giriyo yanlışsam düzeltin ama yarıda kesilmesi durumunda telefonun açılmıcağını duymuştum sadece telefon içinde değil PC bios güncellemelerindede aynı sorun olduğunu biliyorum PC de başıma gelmişti telefonda olurmu bilemicem :)
Bende öyle duydum yüzen buraya konu açma gereği duydum. [MENTION=1]Deepblue[/MENTION] gelsin bi yorum yapsın ondan sonra yapacağım. :)

Alt tarafi ios 8'e update ediceksin fazla heyecan yaptin .

Ben direk telefondan yaptım, hiçbir bilgim gitmedi

Telefondan daha sağlıklı. İndirdikten sonra paket kontrolü yapıyor daha sonra kurduktan sonra da eşleştiriyor. Hata olasığılı 0.

(Daha doğrusu Android için böyle. ) :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri