• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

IPhone 6 Tanıtım [CANLI]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
iphone-6-stream.jpg

201401screen-shot-2014-09-09-at-1.40.34-pmbk.jpg

Iphone 6 şuan tanıtılıyor, izlemek isteyenler video aşağıdadır. :)

iPhone 6 Kesin Bilgiler:

-Yeni iPhone’un adı 6, daha geniş ekranlı boyutlu versiyonun adı ise iPhone 6 Plus
-Yeni iPhone 6’nın ekran boyutu 4.7 inç ve yeni iPhone 6 Plus’un ekran boyutu ise 5.5 inç boyutunda.
-Yeni iPhone’lar eski nesillere göre çok daha geniş ekran boyutu ve çözünürlüğüne sahip.
-Yeni iPhone’lar önceki versiyona göre daha ince ve geniş.
-
iPhone 6 Plus A8 işlemciyle gelecek.
-iPhone 6 1334x750P iPhone 6 PLUS ise 1920x1080P HD olarak satışa sunulacak.
-OpenGL desteği sonunda geldi.
-8MP iSight Kamera mevcut.
-Yeni iPhone 6, ilk iPhone göre 50 kat fazla daha işlemci gücüne sahip.
-Grafik işlem performansında ise yeni iPhone 6, ilk iPhone’a göre 84 kat daha hızlı.
-Yeni iPhone’larda yapılan işlemci geliştirmesi ile daha uzun süre oyun oynamak mümkün olacak.
-Yeni iPhone'ların pil ömrü diğer iPhone serilerine göre daha uzun olacak.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Buldum teşekkürler :)

----------

iPhone 6 ve iPhone 6 PLUS olarak satılacakmış.

----------

Son gelen bilgiler:

-Yeni iPhone’un adı 6, daha geniş ekranlı boyutlu versiyonun adı ise iPhone 6 Plus
-Yeni iPhone 6’nın ekran boyutu 4.7 inç ve yeni iPhone 6 Plus’un ekran boyutu ise 5.5 inç boyutunda.
-Yeni iPhone’lar eski nesillere göre çok daha geniş ekran boyutu ve çözünürlüğüne sahip.
-Yeni iPhone’lar önceki versiyona göre daha ince ve geniş.
-
iPhone 6 Plus A8 işlemciyle gelecek.
-iPhone 6 1334x750P iPhone 6 PLUS ise 1920x1080P HD olarak satışa sunulacak.
-OpenGL desteği sonunda geldi.
-8MP iSight Kamera mevcut.
-Yeni iPhone 6, ilk iPhone göre 50 kat fazla daha işlemci gücüne sahip.
-Grafik işlem performansında ise yeni iPhone 6, ilk iPhone’a göre 84 kat daha hızlı.
-Yeni iPhone’larda yapılan işlemci geliştirmesi ile daha uzun süre oyun oynamak mümkün olacak.
-Yeni iPhone'ların pil ömrü diğer iPhone serilerine göre daha uzun olacak.

----------

iphone-6-stream.jpg

----------

Konuyu takipte kalın yeni bilgiler geldikçe güncelleniyor.

----------

Amerika,Avustralya,Hong Kong, Singapur,İngiltere gibi ülkelerde 19 Eylül'de satışa sunulacak.

----------

Buyrun bu da Amerika fiyatları (32 GB versiyon ortadan kaldırıldı.)

201401screen-shot-2014-09-09-at-1.40.34-pmbk.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
2 ay önce 5s aldım bu haberleri gördükçe kahroluyorum :P

Amerika'da 2 yıl kontrat ile 5C ücretsiz.

----------

iPhone 5s'den ince modeller geliyor.

Elimdeki siyah 5i satip iwatch ve iphone 6 alicam cok begendim ikisinide bu arada 19.da zorluda olurmu sizce?

iğrenççç beklediğim gibi hiç beğenmedim

Apple bozdu ya öyle böyle değil önünü alamıyoruz ah Stevyyciğim yokluğunda bu çömezlere kaldı meydan .s.s Samsungla yarışıcam diye tava büyüklüğünde telefonlar çıkarıcaklar. Bide utanmadan akıllı saat piyasasına girişti isim hakkınıda alamamış garibanlar. iPhone 5 te bıraktım iphone maceramı, hevesini kursağında bırakın müşterinin yaptığınız ayıp cık cık :rbk:

dediğimi anlamadınız okadar fiyata azz . Turkcell T50 Casper telefonu gibi telefonlar 13 MP cıkartıyor

19 da Amerika'da satışa çıkıyor 21 22 gibi Türkiye'de olabilir veya daha geç

----------

Neresi iğrenç Hakan adamlar yapıyor samsung bitti artık özellikle note serisi neyi beğenmedin?

- İğrenç kamera çıkıntısı, (Argo bir laf var ama terbiyem müsade etmedi, "At bilmem neyine kelebek konmuş gibi") :D

- Yuvarlatılmış yumurta tasarımı, (Samsung Galaxy S3 terk. iPhone'u iPhone yapan o keskin hatlarıydı, şimdi tüm cazibesini kaybetti bu yumurta tasarımı ile. Samsung'a yapılan "terlik, leğen.." vb yakıştırmalar şimdi iPhone 6 için de geçerli)

- İğrenç kalın siyah anten mi herneyse şeritleri, (Onları o kadar kalın tutarken ne düşünüyorlardı veya neyi kafasını yaşıyorlardı hayal dahi edemiyorum. O şeritlerin o kadar kalın tutulup göze sokulması emin olun ihtiyaç veya gereklilikten değil, daha ince olsaydı da aynı işi görecekti.)

- Gereksiz 120 metrekare çerçeve boşlukları, (Oraya villa dikilir)

- 1 GB Ram, (Normal kullanımda yeterli olabilir ama multitasking için kesinlikle yetersiz bir ram miktarı. Rakipleri nerdeyse 4 GB rame sahip cihazlar çıkarmaya başladı el insaf ya bari 1,5 Gb ram koysalardı maliyeti ne olacak ya...)

- 8 MP kamera... (Güzel foto çekiyor olabilir ama sene olmuş 2014 Apple hala azar azar yem atıp kitleleri sazan gibi peşinden koşturmaya ve enayi yerine koymaya devam ediyor. Evet MP heşey değildir ama 8 MP ile çekilen bir fotoyu kroplayınca ortaya çıkacak görüntüyü hayal dahi etmek istmeiyorum. Herşeye yüzeysel yaklaşıyorsunuz.)

- 1810 mAh bataryası (Prizlere yapışık yaşamaya devam...)

daha sayayım mı ? :)

Saat güzel olmuş ama iPhone 6 kesinlikle olmamış, çirkinlik abidesi. Resmen çakma çin telefonları gibi bir görüntüsü var. Telefonun önden görünümü eh işte ama yandan ve arkadan görüntüsü rüyamda görsem korkarım :D

iPhone 5S bundan bin kat daha güzel.

Fiyatlandırmalar şu şekilde:

iPhone 6 16 GB model 2.349 TL
iPhone 6 64 GB model 2.649 TL
iPhone 6 128 GB model 2.949 TL

iPhone 6 Plus 16 GB model 2.649 TL
iPhone 6 Plus 64 GB model 2.949 TL
iPhone 6 Plus 128 GB model ise 3.249 TL

Türkiye çıkış tarihi 26 Eylül

iphone alan adam tipine özelliklerine bakmaz zaten bence mantıklıda iş yapmışlar boyutunu büyüterek iphone her türlü satacak çünkü alıcısı farklı ve adamlar işi biliyorlar.

iphone alan adam tipine özelliklerine bakmaz zaten bence mantıklıda iş yapmışlar boyutunu büyüterek iphone her türlü satacak çünkü alıcısı farklı ve adamlar işi biliyorlar.

Eskiden iPhone'un tasarımını ve stabilitesini öne çıkarırlardı şimdi ellerinde 1 tek stabilite kaldı. Yanlış olabilirim ama Apple büyük bir müşteri kitlesi kaybedecek iPhone 6 ile. Her ne kadar sırf ismi için satın alan büyük bir kitle olsada sırf tasarımı için de iPhone satın alan büyük bir kitle vardı.

Geri