• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

IPhone 6 Tanıtım [CANLI]

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Megapixel zoom ile ilgili diye biliyorum mp ne kadar fazla olursa zoomda o kadar az bulanıklaşır , çözünürlülük görüntü kalitesiyle alakalı :D

Zoom yapınca bulanıklaşmamasının sebebi çözünürlüğünün yüksek olması. Yüksek çözünürlükte zoom yaptığın için bulanıklaşmıyor. Görüntü kalitesi kamera ile alakalı. Mesela ; 13 MP = 4160x3120 iken 8 MP = 3264x2448 çözünürlüğe sahip. Yani MP ile çözünürlük ve bulanıklaşmama doğru orantı. :D

Tasarım haricinde yine rakipsiz bir telefon olmuş . Hayatında iPhone kullanmamış insanların iPhone kullanıcılarını ***** , marka düşkünü , gösteriş meraklısı sanmaları bide çok komik . Rakamlarla tartışırlar bide , bende 50 megapiksel kamera var seninkinde 8 diye . iPhone 5s in kamerası bile kendinden sonra 1 yıl boyunca çıkan bütün telefonlardan iyiydi . Şu 5s in tasarımından vazgeçmeselerdi birde harika olacaktı .

Zoom yapınca bulanıklaşmamasının sebebi çözünürlüğünün yüksek olması. Yüksek çözünürlükte zoom yaptığın için bulanıklaşmıyor. Görüntü kalitesi kamera ile alakalı. Mesela ; 13 MP = 4160x3120 iken 8 MP = 3264x2448 çözünürlüğe sahip. Yani MP ile çözünürlük ve bulanıklaşmama doğru orantı. :D
40 mp kameranın çözünürlüğünü söyler misin pekala?

Geri