• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İşte Bu Kadar Be :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
İşte yararı bundan sonra yapacağım işlerde bir şirket adına çalışıyor gibi olacağım ve haklarım korunacak ona göre para alacağım :D

Peki şimdi bir özet geçsene anlamadım ben para mı kazanıcaksın bu işten !?

hani çıkmadı?
nc2un.jpg

Zaten kazanıyordum pek değişen bir şey olmadı artık haklarım korunuyor fark o :D

Nereye korucan otobüs gizli çekim etek altı videolarını ne hakla koruyun dicen :D Videoları kendin hazırlıyorsan kabul ediyor bu partnerler

----------

Kaç kazandın şimdiye kadar toplam

Öyle deme eğer silinmeseydi toplamda 1 milyona yakın izlenmem vardı.:)

yok canııııım teşekkür için burda değiliz sadece tebrik ediyoruz seni :D Kaç kazandın hala söylemiyorsun çakaaaal

Geri