• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İşte Bu Kadar Be :D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Shi-Gin
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
yok canııııım teşekkür için burda değiliz sadece tebrik ediyoruz seni :D Kaç kazandın hala söylemiyorsun çakaaaal
​Yok yok o kadar fazla kazanmadım :D 8 dolar kadar kazandım :D Bundan sonra abone arttıkça daha fazla kazanıcam bakalım :D

Yani daha çok izlenmeyle alakalı bir durum, abone facebooktaki beğenme gibi ama biraz daha zor kazanmak :) Pek yardımcı olunacak bir durum değil yani iyi niyetin için sağol kaan :D

Yani daha çok izlenmeyle alakalı bir durum, abone facebooktaki beğenme gibi ama biraz daha zor kazanmak :) Pek yardımcı olunacak bir durum değil yani iyi niyetin için sağol kaan :D

Her zaman burdayız canım ne demek ^^

Teşekkür hakkın ne zaman gelir bu arada !?:nse:

Emre belki sen bilirsin bişi sorucam , şimdi benim kanalım çok iyi gidiyordu 1 milyona yakın izlenmem 200 e yakında takipçim vardı . Fakat en çok izlenen 3 videom silindi topluluk kurallarına uymadıgı için :) Topluluk kuralları o günden sonra kırmızı yanıyor , seninde başına geldimi ben bunu nasıl yeşil yapacagım :)

l24fr0n.png

3h6nd94.png

​O ihtarların süresi oluyor ben de almıştım o ihtarlardan, 6 ay sürdü benimki o yüzden partnerliği 6 ay ertelemek zorunda kaldım.

3 videodan'da ceza aldım birinden 6 ay desem 1.5 sene bekliyecekmiyim :shm:

Bilmem bende süre yazıyordu 6 ay diye sende süre bile yazmamışlar :D

Öyle deme eğer silinmeseydi toplamda 1 milyona yakın izlenmem vardı.:)

Varda vermiyorlar verseler bende alırım bir partnerlik :D Özgün video olacak şartı var hepsinde malesef

----------

3 videodan'da ceza aldım birinden 6 ay desem 1.5 sene bekliyecekmiyim :shm:

Değil galiba 6 ay bekle hepsi düzelirde dediğim gibi partnerlik almamız için Emre gibi özgün video çekmemiz gerekiyor.Yazın çekecem ben :D

Geri