• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İşte elimde bulunan İhsanın Paneli.

taa 3 -4 ay önceki hali güzel paylaşım olmuş yalnız hackleyebılırım kuranları şimdiden benden söylemesi .

Panel ihsanın değil. MaLiK'indir. (Kodlamalarıyla beraber) Başkasının paneline benim panelim diyor .. (İhsan)

(Tasarımı onun olabilir fakat kodlama malikin) --> JOYSRO ile karşılaştırın çoğu kod aynı.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Öyle batuhana katılıyorum. İhsan hiç birşeyden anlamayan lamerin teki.

Adam king beyler zamaninda joymax ta calismis !!!! son panelin linkini ver ozelden kullanmayan senin gibi olsun boyle adamlar nerden bulur bizleri ya

----------

Bu linkteki panelide sana inat kullanacam varmi lan sen kimsin

Tamam tatlım sorun yok yeterki sen iste İcraat göstermek isteyen varsa İstanbul\Şirinevler meydanı 1.sokak'a gelirler Yerimiz Yurdumuz Belli .

Tamam tatlım sorun yok yeterki sen iste İcraat göstermek isteyen varsa İstanbul\Şirinevler meydanı 1.sokak'a gelirler Yerimiz Yurdumuz Belli .
bizimde yerimiz belli istanbul K.ÇEKMECE SULTANMURAT sen buraya gelde girebiliyormusun bakalım semte

Kızdırmayın ulan beni :D Ayrıca benimde yerim belli ; Esenler:Karabayır bayrampaşaya kadar gel sonrasında vazgeçersin zaten :D ahksgdashkasasg

AmonRaKaos

Sen o üstün zekanı böyle ince işlere karıştırma istersen. Üyelerinde daha fazla huzurunu bozma sen konuştukça daha çok gülüyorum :D

La illa mekan istiyorsanız gazimahallesine gelin :D

Konu'ya Baktim Ici Boş onuda Geçtim millet Adres Vermeye Geçiş mod'una Başlamış

Geri