• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum kucukken evdeki paralar kaybolmadi ben caldim net cafeci abide benim sayemde araba aldi :D

İtiraf ediyorum

Komşu teyze, ziline basıp basıp kaçan bendim :D

Ne olacağın derken? :D

Birşey olmadım ki küçükken belli olsun, sadece birazcık çapkınlık var. :D

Discovery üzerinde Tapatalk ile gönderildi

Ne olacağın belliymiş derken çapkınlığını vurgulamak istedim hani derlerya annelerimiz çok can yakacaksın sen diye felan :)

lisede 2de arabesk rap dinliyodum sonra silkelendim kendime geldim dahada dinlemedim :D

Mesaj sayımın yükselmediğini farkettim, test için buraya yazıyorum :P

EDİT: harbiden yükselmedi ya la

kendimi post kasan user zannetmeme sebep oldu bu durum :S biliyodum böyle olacağını

---------------------------------------:d

Son düzenleme:
8-9 yaşına kadar her akşam yatağa ıslatıyordum. En sonunda baktık kokmaya başladı yatağı değiştirdik. :pispis

Ekine aşık oldum ama söyleyemiyorum :D

İşini kolaylaştıralım. Ekin'i buraya getirdik.

images

(Berbat esprim için hepinizden özür dilerim. :pispis :pispis)

---------------------------------------

Son düzenleme:
İtiraf Ediyorum Küçükken Sabah 7 de kalkıp, Babamın İşe gitmesinin Beklerken Uyuma Numarası Yapardım :) ( Herşey Silkroad İçindi )

benim babamda gece işe giderdi...gittikten sonra kalkıp bilgisayara geçerdim sabaha kadar silkroad oynardım hey gidi günler heeey

itiraf ediyorum;

bugün oruç tutmayacam :pispis

Geri